čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Hodonínsko

FOTO: Mladí řidiči poslali svá rychlá auta přes 'boudu', zranili přitom sebe i posádku auta

Mladí řidiči, silná auta a dvě téměř totožné nehody během několika hodin. Auta při nich skončila na střeše, řidiči a posádka v nemocnici.

Chlapec zameškal ve škole za první pololetí téměř čtyři sta hodin, rodičům hrozí vězení

Až dva roky vězení hrozí rodičům chlapce z Kyjova, který letos školu neviděl snad ani z vlaku. Za první pololetí tohoto školního roku totiž zameškal téměř 400 hodin, z toho 107 neměl ani omluvených.

Na Hodonínsku vykázali policisté během jednoho týdne z domu dvě ženy za domácí násilí

O tom, že domácí násilí samo od sebe neskončí, se přesvědčili během krátké doby policisté na Hodonínsku. Opět se ukázalo, že některé rodinné neshody mají tendenci eskalovat a rodinní příslušníci potřebují pomoc, podporu či ochranu. Tentokrát...

Sedl za volant opilý a vyboural se, tak začal zase pít

O staré a pořád opakované pravdě, že alkohol a řízení auta se nekamarádí, se přesvědčil jednašedesátiletý řidič Superbu. Ten totiž v sobotu u obce Hýsly na Hodonínsku poslal svoje auto do příkopu. Přivolaní policisté se pak nestačili divit.

Hodonínská zoo slaví narození mláďat vlka hřivnatého

V Hodonínské zoo panuje radost. Po dvou letech se totiž podařil odchov vlků hřivnatých. Ze tří mláďat bohužel jedno zemřelo. Dva mladí samci jsou však zdrávi a mají se čile k světu.

Opilý mladík v Passatu si zahrál na demoliční kouli a prorazil zeď vedle rodinného domu

Hodinu po páteční půlnoci se v Kyjově v ulici Sídliště Maxe Švabinského ozvala velká rána. Majitelka rodinného domu, u kterého se rána ozvala, okamžitě vyběhla a ven a nestačila se divit. Mladý řidič totiž neúmyslně použil svůj Passat jako...

Přepadli mě, dali nůž ke krku a obrali o peníze, řekla policistům barmanka. Všechno si vymyslela

Velmi špatný způsob, jak přijít k penězům, vymyslela barmanka v Mutěnicích. Těsně před koncem služby zavolala na policii a oznámila loupežné přepadení. Svůj plán ale nedokázala domyslet do úplných detailů.

Mírná zatáčka, mokrá silnice a bum! Řidička skončila na střeše

Stačí chvíle nepozornosti nebo jen přecenění vlastních sil a nehoda je na světě. Své o tom ví třicetiletá řidička, která v neděli mezi Svatobořicemi-Mistřínem a Kyjovem poslala svého Seata tzv. na boudu.

Poznáte ho? Tenhle mazaný muž připevňuje na bankomaty lištu, která při výběru schová vaše peníze

Na velmi mazaný způsob, jak okrást lidi o peníze, přišel zatím neznámý muž v Hodoníně. Na místní bankomat tam totiž nainstaloval nenápadnou lištu. Ta totiž do svých útrob schová vybrané peníze, takže si člověk myslí, že mu bankomat bankovky...

Mladík chtěl být za hrdinu. Zapálil sklep a běžel varovat sousedy, policisté ho prokoukli

Podivný záměr měl teprve devatenáctiletý mladík, který v Hodoníně podpálil sklep činžovního domu. Ihned, jak zapálil oheň, se místo hašení rozběhl po celém domě varovat a zachránit sousedy.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.