sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Krimi

VIDEO: Důchodkyně z Brna objížděla několik měsíců auta klíčem. Vadilo jí, že jich je hodně

Několik měsíců policistům unikala, spravedlivé ruce zákona se nakonec nevyhne. Brněnští policisté chytili seniorku, která od srpna do listopadu objížděla náhodně vybraná auta klíčem. Důvod? Vadilo jí, že je aut v Brně moc.

Strážníci řešili spor dvou seniorek. Jedna má exkrementy ve schránce, druhá odpadky před dveřmi

Dvě třiasedmdesátileté seniorky z domu v západní části Brna mají opravdu vyostřený vztah. První z důchodkyň ukázala strážníkům odpadky ve své poštovní schránce a dodala, že kdysi se tam objevily i exkrementy. Druhá seniorka má zase odpadky před...

VIDEO: Na vánočních trzích se splašili koně se saněmi a srazili telefonující dívku

Na Břeclavsku včera večer řešili policisté neobvyklou událost. Na akci dorazil Mikuláš, čert a dva anděle na saních taženými koňmi. Když začal ohňostroj, tak se koně vyplašili a srazili telefonující dívku, když přecházela přes cestu.

Stavaři při výkopových pracích v Lesné našli dělostřelecký granát

Při odsunu zeminy z výkopové jámy stavaři včera v Lesné objevili dělostřelecký granát. Nález ihned oznámili policistům, kteří na místo poslali pyrotechnika. Ten při příjezdu zjistil, že se jedná o cvičnou munici s ráží 9 centimetrů.

Bývalý podnájemník se rozhodl opravdu důsledně vyklidit byt, majitelce odnesl i vybavení

Osmadvacetiletý muž se rozhodl, že si z bývalého podnájmu odnese něco na památku. Po dohodě o ukončení nájmu vyklidil byt opravdu dokonale, z ubytování zmizela i elektronika a nástroje ke cvičení.

Zloděj ukradl horská kola a zahradnické vybavení. Svůj lup pravděpodobně odvezl v popelnici

Neznámý pachatel ze zahradního domku v Pasohlávkách odnesl dvě horská kola, zahradnické náčiní a popelnici. Svůj lup v hodnotě více než dvě stě tisíc korun si pravděpodobně odvezl v popelnici.

Majitel domu zapomněl klíče v zámku. Kolemjdoucí ho okradl o více než padesát tisíc korun

Neznámý pachatel se s dávkou štěstí dostal do rodinného domu. Devětapadesátiletý majitel si totiž zapomněl klíče v zámku. Tato chyba ho stála peněženku, šest tisíc korun a dvě platební karty. Z bankomatu se pachateli podařilo vybrat dalších...

VIDEO: Brněnští policisté na poslední chvíli chytili ženu, která se chtěla zabít skokem z mostu

První adventní neděli měli brněnští policisté napilno. Když projížděli po mostě přes řeku Svitavu, tak si všimli mladé cizinky, která stála na zábradlí mostu. Když žena uviděla policejní auto, tak se rozhodla rychle svůj čin dokončit, ale...

Nenapsali mu do úředního dopisu titul, tak si přišel stěžovat. Úředníka udeřil a držel pod krkem

Na brněnské strážníky se včera obrátili pracovníci úřadu s dosti specifickým případem. Do kanceláře jim nakráčel rozčílený muž, který nedokázal rozdýchat to, že v úředním dopise nemá před svým jménem akademický titul. Úředníka udeřil a držel ho...

FOTO: Řidič měl na svém bavoráku letní gumy. Z otáčky vyletěl rovnou do pole

Že se nevyplácí podcenit zimní přípravu, už ví řidič BMW. Nepřezutí zimních gum přišlo závodníka draho. V zatáčce dostal smyk, vyletěl ze silnice a skončil na střeše. S lehkým zraněním jej odvezla sanitka do nemocnice.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.