čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Krimi

VIDEO: Z Cejlu zmizelo motorové čerpadlo za 70 tisíc, zloděje hledá policie, hrozí jim až 8 let vězení

Kuriozní lup si z Cejlu odvezli dva povedení zlodějíčci. Na opuštěné stavbě se jim zalíbilo motorové čerpadlo, a tak si pro něj autem zajeli. Policisté teď po nich marně pátrají.

VIDEO: Muž se ženou omývali ve fontáně u Janáčkova divadla syrové maso na grilovačku

Svědkem velmi bizarní situace se v úterý odpoledne stal kolemjdoucí muž v prostranství před Janáčkovým divadlem. Muž a žena tam totiž ve fontáně oplachovali syrové maso.

V Komíně vzplálo auto, hasiči se jeho motor snažili uhasit 20 minut

Dnes ráno před šestou hodinou vyjížděli brněnští hasiči na Hlavní ulici do Komína. Vzplál tady motor osobního auta, nikomu se naštěstí nic nestalo.

Padesátiletý muž ubodal na ubytovně v Židenicích kolegu k smrti

Tragickou událost vyšetřují od neděle brněnští policisté. Na ubytovně v Židenicích se nad ránem rozpoutal konflikt, který skončil smrtí jednoho z aktérů. Toho ubodal rozzlobený kolega.

Maskovaný vandal přijel o půlnoci rozmlátit majiteli před dům jeho auto

Neznámý maskovaný pachatel přijel o půlnoci před dům majitele Volkswagenu, aby mu rozmlátil auto. Podařilo se mu udělat škodu nejmíň za 30 tisíc, než ho majitel auta vyběhl ven okřiknout.

Namol opilý řidič usnul v nabouraném autě přímo uprostřed silnice

Nevěřícně kroutili hlavou policisté z Brněnska, kteří byli o víkendu přivoláni k řidič, který ležel v odstaveném autě s údajnými zdravotními problémy. Ze zdravotních problémů se totiž vyklubala obyčejná - a velmi silná - kocovina. Muž spal v...

V Králově Poli začal včera večer hořet byt, hasiči museli evakuovat 13 lidí

V Božetěchově ulici v Králově poli museli hasiči evakuovat 13 lidí. V jednom z bytů vypukl požár a zachvátil nejen byt ale i dřevěné obložení na balkoně. Škoda je více než půl milionu korun.

Mladý zloděj ukradl v Brně na zastávce známému mobil. Svou krádež ovšem nedomyslel

Nepříliš vydařený zlodějský kousek má za sebou sedmadvacetiletý muž z Brna. Ten ukradl na autobusové zastávce jinému muži mobil. Moc dlouho si ho však neužil.

Srbský řidič kamionu měl podezření, že mu někdo vlezl do přívěsu. Policisté tam našli čtyři běžence z Iránu

Na možné nezvané hosty upozornil české policisty srbský řidič kamionu na hraničním přechodu v Lanžhotě. Jeho tušení bylo správné. Policisté našli v přívěsu čtyři lidi - tři dospělé a dítě. Podle vlastních slov pocházejí z Iránu.

Namol opilý muž přijel v Audi na benzínku, obsluze sprostě nadával a nutil jí sekt

Namol opilý řidič dojel k benzínce ve svém Audi a nutil obsluhu, aby se s ním napila sektu. Když ho žena odmítla, sprostě jí vynadal. S téměř dvěma promile chtěl zase autem odjet, to už ho ale zadrželi strážníci.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.