úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Krimi

Seniorská obálka pomohla důchodci vrátit se domů

Staršímu muži, který se toulal královopolskými ulicemi, pomohla k návratu domů až Seniorská obálka.

Po čelní srážce dvou auta zemřeli na Znojemsku čtyři lidé, dítě převezli ve vážném stavu do nemocnice

Tragické následky měla v pondělí večer nehoda tří aut na silnici ze Znojma do Moravských Budějovic. Osobák Audi vyjel do protisměru a čelně se srazil s Volkswagenem. V něm cestovala žena s dítětem, řidička na místě zemřela, dítě utrpělo vážná...

Říká si Anton Lukashyn, vystupuje však s falešnými doklady. Policie pátrá po cizinci i jeho totožnosti

Po Česku se potuluje neznámý cizinec, který bydlí na Zbraslavi. Nosí s sebou falešné doklady a představuje se jako jednatel společnosti Anton Lukashyn. Po muži, který chodí shrbený a kulhá na levou nohu, pátrá policie.

FOTO/ VIDEO: Mladí dealeři z Brna posílali do světa kilogramy drog za miliony korun. Schovávali je v domácích pekárnách

Skupina mladíků se našla v pečení. Tak možná mělo jejich podnikání vypadat, ve skutečnosti však vypečení dealeři posílali v domácích pekárnách kila drog do Ameriky i Austrálie. Teď jim hrozí až 18 let vězení.

Neznámý fanoušek počítačových her ukradl na brněnském výstavišti vše, co mu přišlo pod ruku

Každý fanoušek počítačových her ví, že jeho koníček není z těch nejlevnějších. Někteří z nich však příslušenství ke hraní nepořizují legálně. Neznámý pachatel si například z brněnského výstaviště odnesl herní notebook i s osobními věcmi jednoho z...

Slivovicí opilý Moravan pokoušel trpělivost policistů. Za jedinou noc ho zatkli čtyřikrát

Opilý sedmapadesátiletý muž se o víkendu v Ivančicích nejdříve dobýval do bytu bývalé manželky a pak ho policisté zadrželi za volantem auta. Ne jednou, ale dvakrát. Nakonec ho zadrželi znovu u bytu ex-manželky. Vystřízlivěl až za mřížemi.

Muž v baru prokopl dveře od toalety, po zjištění škody je chtěl poničit ještě víc

Hlídka strážníků v sobotu večer řešila případ prokopnutých dveří v bystrckém baru. Podezřelí byli dva muži, mladší z nich se k činu přiznal. Jakmile se dozvěděl o vyčíslené hodnotě škody, chtěl dveře poškodit ještě víc.

Puberťáci v podchodu pod hlavním nádražím zapálili koš, chtěli se zahřát

Se zvláštním odůvodněním přišli tři náctiletí mladíci, kteří v neděli nad ránem zapálili v podchodu pod brněnským nádražím odpadkový koš. Prý jim byla pouze zima a chtěli se zahřát.

FOTO: Zloděj ukradl z bytu v Brně věci za tři čtvrtě milionu. Policisté hledají muže na fotografiích

Šperky, peníze a další drahocennosti za nejméně tři čtvrtě milionu korun ukradl na konci června zatím neznámý zloděj z brněnského bytu ve Vaculíkově ulici. Policisté nyní hledají dva muže, kteří by mohli k vyšetření případu podat důležité svědectví.

Zloději padla do noty kytara v autě. Ukradl kompletní vybavení hudebníka za 30 tisíc

Po kariéře muzikanta nejspíš zatoužil neznámý zloděj. Poškozením zámku u dveří auta se dostal dovnitř a ukradl kytaru i kompletní vybavení hudebníka.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.