úterý 21. ledna 2020 Běla

Krimi

Policisté pátrají po násilníkovi, který v Brně zezadu napadl a málem znásilnil mladou ženu

Začátkem nového roku oslovil v brněnské Křenové ulici neznámý muž mladou ženu. Ta rozhovor rázně ukončila a muž začal ženu nenápadně sledovat. Jakmile žena vešla do chodby svého domu, tak na ni zezadu zaútočil a začal se po ní sápat.

Virtuální přítel se vydával za amerického vojáka, aby z ženy dostal peníze

Virtuální podvodník se snažil získat z jednačtyřicetileté ženy z Blanenska peníze. Není to první případ v České republice, kdy se někdo vydává za amerického vojáka. Údajně u ní chtěl uschovat dvacet kusů zlatých cihel a chtěl po ženě zaplatit...

Zloději touží po kráse, za dva týdny vykradli tři kosmetické salony a kadeřnictví

Brněnští zloději se chtějí líbit. V posledních dvou týdnech vzali útokem kadeřnictví a salony krásy, odkud ukradli zboží a vybavení dohromady za víc než sto tisíc. Policie po marnivých lupičích pátrá.

Opilý muž napadl pěstmi taxikáře, protože ho z Brna nechtěl odvézt domů za vymyšlenou cenu

Hned a za tři sta. Tak vypadal požadavek opilého zákazníka, který se dožadoval jízdy taxíkem domů. Poté, co ho taxikář odmítl, se muž pěstí pustil nejdříve do okénka auta a poté i do samotného řidiče.

Policisté pátrají po vandalovi, který v Brně propíchal pneumatiky jedenácti autům

Policisté pátrají po vandalovi, který si v brněnské ulici Hutařova vybil vztek na jedenácti zaparkovaných autech. Všem těmto autům nesmyslně propíchal pneumatiky. Byl tak zabraný do své práce, že mu byli lhostejní i pozorující svědci.

Čtyřicátník v Brně rozbil sněhovou koulí okno. Prý za to mohla mladická nerozvážnost

Čerstvá bílá pokrývka pravděpodobně vyvolala spoustu vzpomínek na mladá léta ve čtyřicetiletém muži, který ve Dvořákově ulici začal házet sníh do oken. Jedno z nich se mu podařilo rozbít. Před strážníky to sváděl na mladickou nerozvážnost.

Špatně parkují, hájil se muž před brněnskými strážníky po objetí tří aut klíčem

Několik řidičů na třídě Kapitána Jaroše našlo ve čtvrtek na svých autech zřetelné rýhy a škrábance. Jeden z vlastníků aut si všiml čtyřicetiletého muže, který se nebezpečně blízko pohyboval okolo aut. Strážníkům se muž k činu přiznal, řidiči prý...

VIDEO: Hasiči včera vyjížděli hned ke dvěma požárům po Brně, oheň si vyžádal lidský život

Páteční večer prožili brněnští hasiči v pozoru. K požárům museli vyjíždět do Maloměřic a k Husovickému tunelu. V prvním případě se povedlo požár zlikvidovat už po pěti minutách a zachránit majitele bytu i s jeho psem. Druhý případ ale skončil...

Mladík chtěl z obchodu odnést čokolády za čtyři tisíce korun. Místo toho si odnesl jen pokutu

Čtyřiadvacetiletý muž se ve starolískoveckém supermarketu zastavil u regálu se sladkostmi, kde se vybavil plnou taškou čokolád. Se sladkou zásobou chtěl projít bez placení, ale tam ho zastavila ostraha. Odnesl si jen pokutu od brněnských strážníků.

VIDEO: Scéna jako z Kobry 11. Policie v brněnských ulicích naháněla auto ve stopadesátikilometrové rychlosti

Celá honička začala na dálnici D1 směrem na Brno. Řidič červeného Subaru sjel u Bohunic a v městských ulicích se snažil setřást policii. V některých místech za ním policie jela až stopadesátikilometrovou rychlostí. Honička skončila nehodou řidiče...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.