úterý 25. února 2020 Liliana

Krimi

VIDEO: Policie hledá Superstar. Dva zloději v Brně ukradli karaoke

Dvojice neznámých zlodějíčků se očividně může přihlásit do věhlasné pěvecké soutěže. Na trénování hlasu teď mají doma ideální podmínky. Po vloupání do baru na Vranovské si totiž odnesli celou sadu na karaoke v hodnotě více než 70 tisíc. Místo...

Polonahý muž nespokojený se sexuálním životem hodil v Brně partnerce do okna cihlu

Brněnští strážníci už si zvykli na ledacos. Poslední případ je však kuriózní i na poměry jejich netradiční práce. Řešili totiž případ muže, který chodil po Černých Polích jen v trenýrkách a cihlou ruce. Tu pak hodil do okna své partnerce.

FOTO: Muž opakovaně kupoval léky, ze kterých vařil pervitin. Minulý týden spadla klec

Kriminalisté, kteří se zabývají drogovou problematikou v okrese Brno venkov, si minulý týden připsali další úspěch. Při domovní prohlídce našli u podezřelého varnu na pervitin i krabici se sušeným konopím. Nyní mu hrozí až 5 let vězení.

FOTO: Neznámý vandal rozřezal v Líšni třiceti autům pneumatiky

Pěkně hloupou zábavu si o víkendu vybral neznámý výtečník. Při procházce po líšeňských ulicích dostal chuť zavařit svým sousedům, popadl cosi ostrého a rozřezal všem autům po cestě kola. Policie teď proto pátrá nejen po ničiteli, ale také po...

Řidič linkového autobusu nadýchal na začátku ranní směny jedno promile

Hodonínští policisté se o víkendu zaměřili na odhalování řidičů pod vlivem alkoholu a drog. Mezi několika stovkami řidičů se našlo pět opilých, jeden případ byl přitom velmi vážný. Řidič linkového autobusu, který jel zatím naštěstí bez...

VIDEO: Hledač kovů našel v Kuřimi sovětskou bombu, tři sta lidí museli evakuovat

Stovky lidí musely evakuovat svoje domovy v Kuřimi poté, co v neděli večer našel místní hledač kovů v lese poblíž obydlené části nevybuchlou leteckou pumu z druhé světové války. V pondělí pak pyrotechnici bombu deaktivovali.

Muž si v Brně lehl do kolejiště. Život mu zachránili pohotoví svědci

Nešťastná životní situace dovedla ve čtvrtek večer k zoufalému činu pětatřicetiletého muže z Brna. Lehl si do kolejiště mezi dvěma tramvajovými zastávkami poblíž Osové ulice a chtěl se nechat přejet šalinou. Život mu zachránili pohotoví svědci.

Opilý řidič srazil ve Slatině seniora. Muž přecházel mimo přechod, srážku s autem nepřežil

Opilý řidič a přecházení mimo přechod. Tyto dvě skutečnosti přispěly k vážné nehodě, při které auto s šoférem pod vlivem alkoholu srazilo seniora. Ten střet s autem nepřežil. Případ teď vyšetřují policisté.

Muž vyspával v brněnském podniku zamčený na záchodě s cizími doklady

Nečekaný vývoj od telefonátu na linku 156 až ke konečnému rozuzlení měl případ z nedělního odpoledne v provozovně v centru Brna. Strážníci našli u tvrdě spícího muže cizí peněženku i s doklady a platebními kartami.

Vnuk pravidelně prodával notebook své babičky do bazaru, odkud ho sama musela chodit vykupovat

Smutný příběh jako z plátna kin nebo knihy se odehrával v jedné brněnské rodině. Vnuk opakovaně kradl své babičce laptop, který ji nechával v zastavárně opakovaně vykupovat zpět. Situace se opakovala tolikrát, až babičce došly nervy a svého...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.