pátek 17. ledna 2020 Drahoslav

Krimi

VIDEO: Scéna jako z Kobry 11. Policie v brněnských ulicích naháněla auto ve stopadesátikilometrové rychlosti

Celá honička začala na dálnici D1 směrem na Brno. Řidič červeného Subaru sjel u Bohunic a v městských ulicích se snažil setřást policii. V některých místech za ním policie jela až stopadesátikilometrovou rychlostí. Honička skončila nehodou řidiče...

Celostátně hledaný Slovák se zeptal v Brně strážníků na cestu. Nakonec došel jen na policii

Jistou dávku odvahy projevil ve středu večer třiadvacetiletý Slovák, který se zeptal brněnských strážníků na cestu. Byl jim nějak povědomý a tak si ověřili jeho totožnost. Zjistili, že je celostátně hledaný a zamíří možná tak na policejní stanici.

AKTUÁLNĚ: Řidič neviděl přecházet ženu přes rušnou silnici, na místě zemřela

Na Břeclavsku u obce Hrušky v osmnáct hodin řidič Škody Octavia srazil chodkyni. Žena přecházela silnici bez reflexních prvků a na místě zemřela. Aktuálně je silnice I/55 uzavřená a probíhá policejní vyšetřování.

Vandalové šaliny a trolejbusy nešetřili. Dopravní podnik za ně zaplatil přes tři a půl milionu

Poškrábaná nebo poleptaná skla, posprejované karoserie vozů nebo vyvrácené označníky. Vandalové se na dopravních prostředcích MHD opět vyřádili. Dopravní podnik města Brna za ně loni zaplatil 3,7 milionu Kč.

Ruce jako Saxana využila zlodějka ke zmizení zlatého přívěsku. Policie pátrá po ní i jejím doprovodu

Kouzelnou formuli ani hůlku nepotřebovala iluzionistka, které se podařilo nechat zmizet zlatý šperk z jedné z brněnské zastavárny. Ke kořisti jí stačily mrštné ruce a tři kamarádi, kteří odvedli pozornost obsluhy. Krádež se podařilo natočit na...

Muž před policií skočil do novomlýnské nádrže a nejspíš utonul. Muže hledají potápěči i vrtulník

Na novomlýnských nádržích na Břeclavsku pátrá policie po muži, který prchá před hlídkou. Skočil do vody a pravděpodobně utonul. Na místě jsou potápěči, nad lokalitou několik desítek minut létal také vrtulník, muže se však nepodařilo najít. 

Neznámý pachatel hodil na zahradu špekáčky jako návnadu pro psa. Byly v nich jehly a zřejmě i jed

Obyvatelé domu na Znojemsku našli na své zahradě šest špekáčků s jehlami a modrou krystalickou látkou uvnitř. Než to majitelé domu zjistili, tak jejich pes stihl část návnady sežrat. Díky pohotové reakci majitelů a veterinářů bude snad pes v...

PÁTRÁNÍ: Policisté v Brně pátrají po desetileté Daniele

Jihomoravští policisté momentálně pátrají po desetileté Daniele Danihelové. Do současné doby se dívku nepodařilo vypátrat a tak se obracejí na veřejnost. Pokud má kdokoliv informace o dívce, ať se obrátí na linku 158.

Stoletá seniorka si rozbila hlavu o radiátor. Pomocí osobního alarmu přivolala strážníky

Téměř stoleté seniorce pomohl v úterý odpoledne osobní alarm a rezervní klíč, který mají brněnští strážníci. Když upadla a poranila se o radiátor, tak hned alarm použila a strážnici byli v mžiku u ní a kontrolovali její životní funkce do příjezdu...

V centru Brna umíral muž, k životu ho přivedla městská policie a náhodně procházející sociální pracovnice

Muž umíral na ulici, zachránil ho náhodný kolemjdoucí, hlídka strážníků a sociální pracovnice, která procházela kolem. Čtyřiačtyřicetiletý muž skončil v nemocnici.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.