sobota 31. července 2021 Ignác

Vyhledávání

Nalezené články: "heroin"

Dva dealeři drog v jednom domě, policisté zabavili 550 dávek heroinu

Téměř 550 dávek heroinu objevili brněnští kriminalisté při domovní prohlídce na Bratislavské ulici. V jednom z bytových domů tam drogy prodávali dva dealeři nezávisle na sobě.

Ukopnu ti hlavu, hrozil opilec bez roušky pacientovi v čekárně

Do nepříjemné situace se včera večer dostal zdravotnický personál a pacienti v brněnské Úrazové nemocnici. Řádil tam zřejmě opilý a zfetovaný muž, který zdravotníky i návštěvníky obtěžoval neustálými slovními výpady. Jednomu pacientovi dokonce...

Muž si ve sklepě zařídil pěstírnu, našli u něj kilo. Policisté chytili i ženu, která v Brně prodávala heroin za stovku

Kriminalisté z brněnského toxitýmu si v uplynulých týdnech připsali dva úspěchy. Jejich zásluhou skončil v poutech muž, který si udělal ve sklepní kóji brněnského domu pěstírnu konopí. Až pět let za mřížemi pak hrozí také ženě, která v Brně...

Mladík závislý na heroinu ukradl v trafice balík stíracích losů. Pak si s nimi přišel zpět pro výhru

Ne zrovna promyšleným zlodějským kouskem se blýskl jedenadvacetiletý mladík v Pohořelicích. V trafice nejdřív odvedením pozornosti ukradl balík stíracích losů. Na místní poště si vzápětí přišel vyzvednout výhru setřenou na jednom z nich.

Máte na míň! Festival STAČÍ MÁLO je opět v Brně

Není žádnou novinkou, že v dneším už tak zrychleném světě se lidé zaměřují spíše na kvantitu, než na kvalitu. Tento pohled na svět se bude snažit změnit již třetí ročník festivalu STAČÍ MÁLO, který věří v minimalismus a zero waste.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "heroin"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "heroin"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.