úterý 9. srpna 2022 Roman

Mladá žena z brněnského Cejlu vytřepala z podprsenky heroin

V podprsence heroin nikdo nenajde, myslela si osmnáctiletá žena z brněnského Cejlu. Jenže se přepočítala. Tajemnou skrýš objevili policisté, kteří se nestačili divit, kolik drog plnoletá dealerka ukryla k ňadrům. Nakonec z dívky vypadalo přes šedesát sáčků omamných látek.

Vyšetřovatelům se mladá dealerky nezdála od chvíle, když dostali informaci, že distribuuje na území takzvaného Bronxu drogy. Policisté proto do rajónu obchodnice přijeli, aby se na vlastní oči přesvědčili, zda jejich zdroje nelhaly. Trvalo jen chvíli, když uviděli, jak se k ženě sbíhají omamných látek chtiví zákazníci. 

Sledování opravdu netrvalo dlouho a u ženy se objevil první nakupující. Další následoval zanedlouho po prvním. Kriminalisté tak měli dostatek důkazů, aby mohli dealerku rovnou na ulici zadržet,“ popsal policejní mluvčí David Chaloupka.

Jakmile hlídka podnikatelku z Cejlu chytila, všimla si nezvyklého tvaru poprsí pachatelky. „Při prohlídce u ní našli dalších šedesát čtyři psaníček s heroinem. Ty měla ukryté v podprsence. Nyní je podezřelá z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy,“ dodal Chaloupka.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky Brno, Cejl, Drogy, Heroin

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Tomas Hochman

Nikdo nic neokomentoval a Emil už píše o rasismu, to je ocas :-D

úterý, 2. srpna 2022, 08:29

Emil Figl

Prosimvás, "mladá žena", ano? Nikdo nepíše, jaké barvy pleti byla. Mohla to klidně být blondýna s modrýma očima. Než se tady zase začnete ozývat, vy rasisti...

pondělí, 1. srpna 2022, 18:05

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.