čtvrtek 15. dubna 2021 Anastázie

Vyhledávání

Nalezené články: "drogy"

Řidička automobilu setřásla policisty na polňačce, pak ji našli zfetovanou na kole

Pořádně riskantní kousek předvedla šestadvacetiletá řidička v Zastávce na Brněnsku. Když ženu chtěli po obědě zastavit policisté, šlápla na plyn a hlídku setřásla. Radost z úspěchu ale neměla dlouho. Ještě týž den ji zastavili policisté na kole a...

Zdrogovaný a bez řidičáku. Řidič se pokusil zmást policisty cizím jménem

Když se čtyřiačtyřicetiletý muž z Brněnska vydával do práce, nejspíš nepomyslel na to, že ho můžou zastavit policisté. To jediné vysvětluje fakt, že z domu odjel zdrogovaný a bez řidičského průkazu.

Zfetovaný mladík v bavoráku vybržďoval ostatní řidiče v Husovickém tunelu

Několik hlídek městské policie si o Velikonočním pondělí počíhalo na řidiče, který v Husovickém tunelu vybržďoval ostatní řidiče. Podezřelého 22letého silničního piráta našli u benzínky. Při dopadení byl mladík pod vlivem drog.

Řidiči si přes Velikonoce vykoledovali 60 pokut, všechny za alkohol a drogy

Jihomoravští policisté měli přes prodloužený víkend napilno. Hlídky, jež dohlíží rovněž společně s vojáky a celníky na dodržování pohybu mezi okresy, rozdaly řidičům téměř šedesát pokut. Nejčastěji motoristy sankcionovaly za alkohol nebo drogy za...

Zdrogovaný cizinec v Audi ujížděl před policisty, s sebou v autě měl i vyděšeného kamaráda

Zdrogovaný cizinec ujížděl ve své Audi před policií, s sebou měl i vyděšeného kamaráda. S policisty se naháněl přes Brněnsko, přejížděl křižovatky na červenou a projížděl po chodnících. Skončil ve vazbě.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "drogy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "drogy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.