neděle 15. prosince 2019 Radana

David Zouhar

David Zouhar » Články

Strážníci dohlédnou o Velikonocích na hřbitovy, policisté na silnice

Předejít okrádání lidí na hřbitovech chtějí brněnští strážníci. Desítky hlídek vyrazí o víkendu nejen na Ústřední hřbitov v Bohunicích, ale také na pietní místa v Židenicích, Řečkovicích nebo Soběšicích.

Lidé si v Brně začnou půjčovat růžová kola

Vyhledat kolo pomocí mobilní aplikace, odemknout, nasednout a jet. Takový je princip prvního veřejného půjčování kol v Brně. Projekt s názvem Rekola funguje od středy také v Praze, v květnu ho organizátoři spustí v Olomouci.

Důchodce zůstal zamčený na hřbitově

pátek, 18. dubna 2014, 14:49Krimi

Důchodce zůstal zamčený na hřbitově

Otevírací dobu Ústředního hřbitova v Jihlavské ulici v brněnských Bohunicích si ve čtvrtek večer nepohlídal jednasedmdesátiletý muž. Když přišel k bráně, byla už zavřená. Od nocování na hřbitově ho zachránili strážníci.

Posnídal jen vodku. Pak usedl za volant

pátek, 18. dubna 2014, 12:33Krimi

Posnídal jen vodku. Pak usedl za volant

Tři decilitry vodky si dal ve čtvrtek ráno v Brně osmatřicetiletý cizinec. Poté odjel autem do práce, kde půllitrovou lahev tvrdého alkoholu dopil. Odpoledne zamířil vyzvednout stavební materiál, na cestě ho však chytli policisté.

Udělejme z Brna Amsterdam, vyzvali cyklisté

Přes tři stovky cyklistů se ve čtvrtek v šest hodin odpoledne sešly na brněnském Moravském náměstí. Vyjeli z něj na jarní cyklojízdu, která se nesla v nizozemském duchu.

Zelené pivo přitáhlo na Mendlovo náměstí stovky Brňanů

Pivovarskou hospodu, přilehlý park i nedaleký prostor mezi opatstvím a bazilikou na brněnském Mendlově náměstí zaplnily ve čtvrtek odpoledne stovky Brňanů. Přišli si vypít zelený speciál od Starobrna.

Šestnáctiletý fanoušek Komety se opil na Moravském náměstí

Člen pořadatelské služby upozornil ve čtvrtek o půl deváté večer na brněnském Moravském náměstí strážníky, že jeden z diváků finálového hokejového utkání mezi Zlínem a Kometou promítaného na velkoplošné obrazovce je silně opilý.

Inspiraci pro bydlení nabídnou stavební veletrhy

Nové trendy ve stavebnictví, vybavení interiéru nebo zahradnictví představí od příští středy na brněnském výstavišti stavební veletrhy. Až do soboty se na nich bude prezentovat více než sedm set firem z dvaceti zemí světa.

Richard Genzer chce v Brně překonat taneční rekord

Ladné pohyby v rytmu diska předváděl před pár dny v centru Prahy bavič a improvizátor Richard Genzer. Společnost mu dělalo zhruba třicet teenagerů z Czech Dance Organization.

Pulihrášek se na Mendlovo náměstí vrátí na Zelený čtvrtek

Skleněný objekt vyrobený z vyřazených pivních půllitrů nazvaný Pulihrášek ve čtvrtek po osmé hodině večerní opět prozáří prostor mezi opatstvím a bazilikou na brněnském Mendlově náměstí. Pivovar Starobrno ho tam vrátí po zazimování a nezbytných...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.