pátek 21. února 2020 Lenka

David Zouhar

David Zouhar » Články

Michal Hašek zůstává hejtmanem, vzdal se poslaneckého mandátu

Vzdát se poslaneckého mandátu se ve středu večer rozhodl jihomoravský hejtman Michal Hašek. Splnil tak požadavek sociální demokracie, která nesouhlasila s kumulováním funkcí.

Hanka Kynychová na výstavišti vybírala květiny. Vyzkoušela i posilovnu

Inspiraci pro zahradu hledala ve středu dopoledne na brněnském výstavišti cvičitelka Hanka Kynychová. Ze zahrady, která vyrostla u příležitosti stavebních veletrhů před pavilonem P, si domů odnesla hned několik květin.

Zloděj kabelek ženy surově napadal

středa, 23. dubna 2014, 14:25Krimi

Zloděj kabelek ženy surově napadal

Udeřit starší ženy do hlavy nebo do zad se neštítil dvaadvacetiletý mladík. Brňan takto za poslední měsíc přepadl a okradl deset obětí. Brněnským kriminalistům se ho v těchto dnech podařilo dopadnout.

Žena měla strach o život, tak se utábořila před vojenským areálem

Stan si v neděli odpoledne před vjezdem do areálu Krajského vojenského velitelství ve Štefánikově ulici v brněnském Králově Poli rozdělala šestatřicetiletá žena. Pracovníkovi ostrahy sdělila, že před vojenským objektem hodlá stanovat dlouhodobě.

Ženu prý autobus vláčel za nohu

úterý, 22. dubna 2014, 11:18Krimi

Ženu prý autobus vláčel za nohu

Šok utrpěla v pondělí před půl šestou ráno čtyřiapadesátiletá žena z Vyškovska. Při vystupování z autobusového rozjezdu v Novolíšeňské ulici v brněnské Líšni jí totiž zůstala noha přivřená mezi dveřmi a vozidlo ji údajně táhlo několik metrů za...

Sousedka na mě vylila nočník, oznámila žena strážníkům

Na zapáchající a znečištěné šaty si brněnským městským policistům o víkendu stěžovala devětašedesátiletá žena. Tvrdila, že při průchodu Kuldovou ulicí v Židenicích na ni sousedka vylila z okna obsah nočníku.

Brněnští řidiči jezdili na Velikonoční pondělí střízliví

Desítky řidičů kontrolovalo v Brně na Velikonoční pondělí několik policejních hlídek. Strážci zákona se zaměřili zejména na alkohol v krvi. Zodpovědní motoristé dostali nealkoholické pivo a jednorázový alkohol tester.

Legendární motocykl Indian se vrací do Brna

Už za první republiky se v České ulici v centru Brna nacházel obchod americké značky Indian, která vyrábí motocykly od roku 1901. Na jeho tradici naváže prodejna v brněnských Ivanovicích, jejíž otevření plánuje letos třebíčská firma MR43.

Vyhrajte lístky na Brněnský Majáles

sobota, 19. dubna 2014, 15:40Soutěže

Vyhrajte lístky na Brněnský Majáles

Šestatřicet interpretů se sedmého května představí v areálu brněnského výstaviště na Brněnském Majálesu. Akce nabízí také bohatý doprovodný program zahrnující vystoupení patnácti studentských kapel. Brněnská Drbna připravila pro čtenáře soutěž o...

Strážníci se připravili na příjezd fanoušků Baníku

Štítová družstva, psovodi, strážníci Jednotky operativního zásahu a další desítky hlídek brněnské městské policie dohlédnou v sobotu nad bezpečností při fotbalovém utkání mezi Znojmem a ostravským Baníkem na královopolském stadionu v Srbské ulici.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.