neděle 26. ledna 2020 Zora

David Zouhar

David Zouhar » Články

Projekce finálových zápasů Komety přesunula radnice od kina do parku

Hokejový park vyroste ve čtvrtek na brněnském Moravském náměstí. Od kina Scala se tam přesune velkoplošná obrazovka a na fanoušky čeká i doprovodný program. Kvůli promítání se však zkrátí provozní doba trhu.

Čmáral na zeď. Pod dohledem bezpečnostní kamery

Vypitý alkohol pravděpodobně omezil zábrany jednatřicetiletého muže. Brňan se v noci ze soboty na neděli postavil s černou fixou v ruce do průjezdu jednoho z klubů ve Štefánikově ulici v brněnském Králově Poli a začal kreslit na zeď.

Muž se pravděpodobně ukájel v autobusu

středa, 16. dubna 2014, 10:19Krimi

Muž se pravděpodobně ukájel v autobusu

Nezvyklý pohled se naskytl cestující na lince sto devět z Brna do Hodonína. Sedmnáctého března mezi čtvrtou a pátou hodinou odpolední spatřila u hodonínských kasáren na jednom sedadle muže s rozepnutými kalhotami, který v ruce držel svůj pohlavní...

Opilý muž střílel v Obřanech

úterý, 15. dubna 2014, 14:11Krimi

Opilý muž střílel v Obřanech

Nemilé překvapení nachystal v sobotu lidem u zastávky Babická v brněnských Obřanech čtyřicetiletý muž. Posilněný čtyřmi pivy tam začal z nepochopitelných důvodů střílet směrem ke stromu.

Brněnské veletrhy jsou partnerem Škoda Auto

Po úspěšném konání Škoda Conference na brněnském výstavišti v uplynulých dvou letech se mladoboleslavský výrobce aut minulé pondělí rozhodnul, že s veletrhy uzavře smlouvu na dalších pět let.

Práce v ulici Milady Horákové postupují podle plánu, tvrdí stavbaři

Pětačtyřicet až padesát lidí pracuje šest dní v týdnu na sedmi stanovištích v ulici Milady Horákové ve středu Brna. Stavbaři tam v pondělí po měsíci dokončili přípravné práce a naplno se pustili do rekonstrukce, která potrvá do června příštího...

Sprejeři oživí na Mendlově náměstí lišku Bystroušku

Zeď v parku u Mendlova náměstí v centru Brna vyzdobí ve středu sprejeři. V poledne začnou na plochu malovat motiv inspirovaný Janáčkovou operou Příhody lišky Bystroušky.

Opilá žena vykřikovala nacistická hesla a hajlovala

Ženu ležící na zemi viděli v noci na pondělí v Nádražní ulici v centru města brněnští strážníci. Devětatřicetiletá žena byla tak opilá, že nejprve nemohla ani vstát. Protože se hlídka bála o její zdraví, přivolala zdravotníky.

Vlak zastavil těsně před sebevražedkyní

pondělí, 14. dubna 2014, 15:40Krimi

Vlak zastavil těsně před sebevražedkyní

Ženy procházející se po kolejích si v neděli po poledni všimnul v brněnských Chrlicích třiadvacetiletý mladík. Pracovníci Českých drah se ji marně snažili uklidnit a odvést. Dvaačtyřicetiletá žena s pláčem pokračovala dál po trati a hrozila...

Řídil bez řidičáku, zato pod vlivem alkoholu

pondělí, 14. dubna 2014, 12:25Krimi

Řídil bez řidičáku, zato pod vlivem alkoholu

Pravidla silničního provozu zřejmě netrápí osmnáctiletého mladíka. V neděli před půlnocí totiž v brněnských Vinohradech narazil s červeným fiatem do zaparkovaného auta a způsobil tak škodu jednatřicet tisíc korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.