čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

David Zouhar

David Zouhar » Články

Masarykův okruh proběhl Ukrajinec za šestnáct minut

Přes tisíc běžců se v neděli odpoledne postavilo na start brněnského Masarykova okruhu. Zapojili se do prvního ročníku závodu Masaryk Run. Desetikilometrovou trať zdolal nejrychleji Ukrajinec Olexander Babaryka.

Muž ve vlaku odmontovával kliky

neděle, 13. dubna 2014, 11:47Krimi

Muž ve vlaku odmontovával kliky

Podezřelého pohybu v jednom z vagónů na brněnském hlavním vlakovém nádraží si v sobotu odpoledne všimli strážníci. Při bližším pohledu spatřili muže, který uvnitř odmontovával hliníkové kliky.

Zahájení plavební sezony přilákalo stovky lidí

Šest lodí vyplulo v sobotu dopoledne poprvé v letošní sezoně z bystrckého přístaviště na brněnskou přehradu. Zahájení plavební sezony si nenechaly ujít stovky lidí. Dopravní podnik pro ně letos nachystal několik novinek.

Brněnský Majáles nabídne nová pódia

pátek, 11. dubna 2014, 18:05Kultura

Brněnský Majáles nabídne nová pódia

Šedesát metrů na šířku a dvacet metrů na výšku bude mít hlavní pódium Brněnského Majálesu, který se uskuteční sedmého května na brněnském výstavišti. Pořadatelé tím chtějí zajistit českým a slovenským kapelám světové podmínky.

Podomní prodejci strážníkům nedokázali říct, kde jsou

Kuriózním způsobem se ve čtvrtek kolem poledne prozradila skupina podomních prodejců. Dva muži ve věku dvaatřicet a padesát let spolu s třiatřicetiletou ženou nabízeli v jednom z bytových domů v brněnských Bohunicích služby energetické společnosti.

Mladík byl tak opilý, že se neudržel na nohou

Šestnáctiletého chlapce vrážejícího při chůzi do lidí si ve čtvrtek večer v Rašínově ulici v centru města všimli brněnští strážníci. Mladík byl tak opilý, že nakonec upadl na zem.

Jarní Motortechna potěší milovníky veteránů

Historická auta a náhradní díly zaplní v sobotu pavilon Z a volné plochy mezi pavilony Z a P na brněnském výstavišti. Koná se tam tradiční burza a výstava veteránů Jarní Motortechna.

Žena chtěla v Řečkovicích skočit z lešení

Pohyb na lešení slyšela v úterý nad ránem žena z dvanáctipatrového domu v brněnských Řečkovicích. Vyslaný policista našel v devátém patře dívku sedící na okraji lešení směrem do volného prostoru.

Na výstavišti se zrodí Drak

pátek, 11. dubna 2014, 09:45Společnost

Na výstavišti se zrodí Drak

Multimediální show plná světelných, laserových a pyrotechnických efektů se odehraje v sobotu večer na brněnském výstavišti v pavilonu B a na přilehlých plochách. U příležitosti uvedení ležáku s názvem Drak ji připravil pivovar Starobrno.

Husovický tunel bude ve směru na Lesnou neprůjezdný

S mírným zdržením musí od páteční osmé hodiny večerní počítat řidiči, kteří projíždí Husovickým tunelem na severu Brna ve směru na Svitavy a Lesnou. Dělníci tam totiž budou pokládat nový povrch silnice, který má zabránit smykům. Uzavírka potrvá...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.