čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

David Zouhar

David Zouhar » Články

Opilá matka nedokázala stát. V kočárku měla teprve dvouměsíční dítě

Přes šest hodin popíjela alkohol v úterý v bistru v Masarykově ulici v centru Brna dvaatřicetiletá žena. Když se po šesté hodině odpolední zvedla k odchodu, musela se opírat o výlohu, aby neupadla. Nedokázala se postarat ani o přibližně...

Mladík prý vystrčil muže z tramvaje

čtvrtek, 10. dubna 2014, 16:11Krimi

Mladík prý vystrčil muže z tramvaje

Silně zakrvácený šestatřicetiletý muž seděl na schodech tramvaje ve středu před desátou hodinou večerní u zastávky Vlhká v centru Brna. Muže údajně z vozu vystrčil osmadvacetiletý mladík.

Mezigenerační odpoledne zpestří soutěž v pétanque

Mladí i starší se ve čtvrtek ve tři hodiny odpoledne sejdou na terase Střediska volného času v brněnských Lužánkách. Městský parlament dětí a mládeže Brno tam ve spolupráci s organizátory Brněnského Majálesu připravil mezigenerační odpoledne.

Studenti vztyčili na náměstí Svobody májku

Měsíc studentských oslav, který vyvrcholí sedmého května Majálesem na brněnském výstavišti, odstartovali ve středu odpoledne studenti stavbou májky na náměstí Svobody v centru Brna.

Cizinci vybírali peníze na falešné sbírky. Soud je vyhostil

Skupinky osob, které se s různými příběhy snažily vylákat od lidí peníze, se od začátku minulého týdne pohybovaly po celém Brně. Cizinci vždy Brňanům ukázali formulář se státní vlajkou a logy dalších institucí a požadovali přislíbení finančního...

Brněnská přehrada v sobotu opět ožije. Začíná plavební sezona

Nástup kapitánů, vytažení vlajky a originální znělka v podání skladatele a trumpetisty Jaromíra Hniličky zahájí v sobotu v deset hodin dopoledne plavební sezonu na brněnské přehradě v Bystrci. Návštěvníci se mohou těšit také na krátkou plavbu...

Mladík nadýchal přes tři a půl promile. Poté se napil vína před strážníky

Nehybně ležel v noci na pondělí v přístřešku u zastávky Novolíšeňská v brněnské Líšni dvaadvacetiletý muž. Přestože nebyl zraněný, nedokázal vstát ani se souvisle vyjadřovat. Dechová zkouška u něj odhalila silnou podnapilost.

Zlodějky kradly kabelky z nákupních vozíků

Tři krádeže kabelek z nákupních vozíků v hypermarketech za tři hodiny stihla dvojice žen z Brna. Od přelomu roku takto pachatelky odcizily pětadvacet tašek. Kriminalisté je dopadli koncem března v Praze.

Znečištěnému brněnskému ovzduší odlehčí nové plynové autobusy

Dvanáct nízkopodlažních autobusů na stlačený zemní plyn v délce dvanácti metrů koupí letos brněnský dopravní podnik. Provoz vozů je šetrný k životnímu prostředí a také šetří náklady. Dopravní podnik chce v následujících dvou letech koupit až sto...

Hands Up, vyzve v Nitře Saragossa Band

pondělí, 7. dubna 2014, 15:32Kultura

Hands Up, vyzve v Nitře Saragossa Band

Německá skupina Saragossa Band se osmadvacátého června přiblíží brněnským fanouškům. V amfiteátru ve dvě stě kilometrů vzdálené Nitře odehraje koncert se dvěma desítkami největších hitů.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.