pondělí 1. června 2020 Laura

David Zouhar

David Zouhar » Články

Šťástka zamknul Zelný trh

pondělí, 7. dubna 2014, 14:43Společnost

Šťástka zamknul Zelný trh

Prodejce čerstvého ovoce a zeleniny vystřídají na Zelném trhu v centru Brna na tři sta dnů dělníci a stroje. Náměstí v pondělí po poledni symbolicky zamknul starosta Brna-středu Libor Šťástka a zahájil tak opravu za šedesát milionů korun. Po...

Žena muže přátelsky objala. Zároveň mu ukradla mobil

Nečekaně přistoupila minulé úterý nad ránem v Benešově ulici ve středu Brna k padesátiletému muži neznámá žena. Při setkání ho objala a poplácala po zadku. Při tomto úkonu mu zvládla z kapsy ukrást mobilní telefon.

Tuning show zahájila sezonu na Masarykově okruhu

S desítkami upravených vozů se v neděli přijíždí na brněnský Masarykův okruh pochlubit čeští automobiloví nadšenci. Tradiční Tuning Show tam zahajuje sezónu. Pořadatelé pro návštěvníky připravili také školu smyku nebo možnost projet se po okruhu.

Žena chtěla souseda polít vodou. Poté ho udeřila kbelíkem

Sousedský spor jeli v sobotu večer řešit brněnští strážníci do jednoho z panelových domů v brněnské Líšni. Hlídku přivolala sedmasedmdesátiletá žena, kterou rozčílilo, jak se o šest let mladší sousedka údajně zachovala k jejímu manželovi.

Cizinci vybírali v brněnských ulicích peníze na falešnou sbírku

Příspěvek na neslyšící a tělesně postižené vybírali v pátek odpoledne v centru Brna dva rumunsky hovořící muži ve věku jednadvacet a osmnáct let. Dobročinnou sbírku si však vymysleli.

Do Bratislavy přijede Jamie Cullum. Na koncert míří i Brňané

Sinatra v teniskách, jak někteří hudební kritici označují britského jazzpopového zpěváka, klavíristy a showmana Jamieho Culluma, vystoupí ve čtvrtek devatenáctého června poprvé na Slovensku. Koncert odehraje v Aegon aréně Národního tenisového...

Stopslovakum.cz? Autor webu chtěl jen vyvolat diskuzi

Vášnivou diskuzi rozpoutala v pátek webová stránka stopslovakum.cz. Její autor vyzýval čtenáře, aby zabránili velkému přílivu slovenských studentů na brněnské vysoké školy. Ve skutečnosti se jednalo pouze o studentskou kampaň, která si kladla za...

Mladíci se neštítili okrást postiženého

Na pomoc s překonáním překážky čekal v pondělí o půl deváté večer ve Zvěřinově ulici v brněnských Černovicích devětadvacetiletý vozíčkář. Od trojice zhruba patnáctiletých výrostků se jí ale nedočkal. Místo ní ho chlapci za pomoci hadice z vozíku...

Trojice Balkánců umisťovala na bankomaty kopírovací zařízení

Umělého nástavce před otvorem pro platební kartu a lišty umístěné nad obrazovkou bankomatu si všimnul o víkendu šestadvacetiletý muž ve Veslařské ulici v brněnském Jundrově. Zkontaktoval proto policisty.

Kometa opustila brněnskou zoo

čtvrtek, 3. dubna 2014, 16:44Společnost

Kometa opustila brněnskou zoo

Ve stejném věku a v mírně upravené přepravní bedně jako před čtrnácti lety přijela z Ruského Petrohradu do Brna lední medvědice Cora, se ve čtvrtek dopoledne vydala na cestu z brněnské zoo do ruského Rostova na Donu její dcera Kometa.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.