pondělí 1. června 2020 Laura

David Zouhar

David Zouhar » Články

Důchodkyně usmrcená tramvají v Bubeníčkově ulici přecházela mimo přechod

Střet s tramvají se v úterý odpoledne stal osudným pro dvaaosmdesátiletou důchodkyni. Když přecházela Bubeníčkovu ulici směrem k nákupnímu centru mimo přechod pro chodce, pravděpodobně neodhadla rychlost blížící se tramvaje.

Otec vzal při hádce na svého syna a jeho přítelkyni nůž

Nebezpečná potyčka vzplanula v úterý večer v brněnském Králově Poli. Jednašedesátiletý muž, který údajně konflikty vyvolává často, se tam hádal se svým jednatřicetiletým synem. Tentokrát se však rozhodl svoje argumenty podpořit i za pomocí nože.

Pětice zlodějů kradla v Brně bezpečnostní kamery

Škodu přes dvě stě tisíc korun způsobilo pět zlodějů při krádežích bezpečnostních kamer z různých objektů v Brně. Pachatelům přitom nepřekáželo, že je zařízení při činech snímala. Ušetřili tím však práci kriminalistům.

Sedí vám podprsenka? ptaly se dívky pochodující v prádle

Zhruba dvacítka slečen se v úterý odpoledne schází v obchodě se spodním prádlem v Hybešově ulici v centru Brna. Za chvíli vyráží do města, kde chce rozšířit povědomí o tom, že mít padnoucí podprsenku není výsada, ale samozřejmost.

Techagro zaplnilo výstaviště. Přijely i Miss

Úsměvy a podpisy rozdávaly v pondělí odpoledne na brněnském výstavišti Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová a Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová. Do pavilonu Z zavítaly v rámci veletrhu zemědělské techniky Techagro.

Psychicky nemocný muž běhal svlečený po kolejích

Bez kalhot utíkal po kolejích v neděli večer pětačtyřicetiletý muž na křižovatce Kosmovy ulice a Palackého třídy v brněnském Králově Poli. Když ho oslovila hlídka brněnských strážníků, odmítal jim odpovídat.

Brněnské moderní gymnastky vyhrály South Moravia Cup

Barbora Klementová, Denisa Kobylková a Klára Opatřilová z klubu SKP MG Brno v neděli odpoledne zvítězily v brněnské hale Vodova v Králově Poli v závodech tříčlenných týmů v moderní gymnastice South Moravia Cup. Porazily tak českou i světovou...

Mladík se opil a vrhal se před autobus

neděle, 30. března 2014, 17:41Krimi

Mladík se opil a vrhal se před autobus

Cestu autobusovému rozjezdu komplikoval v noci na sobotu u brněnského hlavního nádraží šestnáctiletý muž. Úmyslně chodil po silnici před autobusem, bránil mu v jízdě a sám se vystavoval nebezpečí.

Mladík v opilosti propadl dveřním sklem

neděle, 30. března 2014, 16:56Krimi

Mladík v opilosti propadl dveřním sklem

Velká kaluž krve ve vchodu domu v ulici Jakuba Obrovského v brněnské Bystrci vyděsila v sobotu před polednem dvaatřicetiletého muže. Přivolaná hlídka brněnských strážníků našla v přízemí rozbité sklo vstupních dveří, za kterým bylo velké množství...

Náměstí Svobody zaplavily bubliny

neděle, 30. března 2014, 16:01Společnost

Náměstí Svobody zaplavily bubliny

Malé i velké bubliny v neděli odpoledne poletovaly na náměstí Svobody ve středu Brna. Do vzduchu je foukaly desítky nadšenců u příležitosti devátého pokračování akce Brno v bublinkách.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.