pondělí 13. července 2020 Markéta

David Zouhar

David Zouhar » Články

Vydíral vietnamské stánkaře v podchodu. Dostal za to podmínku

Ochranu vietnamským prodejcům v podchodu pod hlavním nádražím sliboval coby zaměstnanec Brněnských komunikací loni v dubnu Jan Šorm. Stánkařům, kteří neoprávněně zabírali veřejné prostranství, sliboval, že je za úplatu bude krýt před pokutováním...

Efektivnější příjem pacientů zajistí datová věta

Identifikační údaje, popis životních funkcí nebo informace o tom, zda nemocný potřebuje speciální péči, bude obsahovat speciální datová věta, kterou vyšlou do dispečinku bohunické nemocnice jihomoravští záchranáři. Na uvedení systému do provozu...

Levnějších SMS jízdenek se Brňané dočkají už na jaře

Stávající nabídku SMS jízdenek hodlá Dopravní podnik města Brna v prvním čtvrtletí příštího roku rozšířit. Přidat chce na základě poptávky cestujících levnější lístky s kratší dobou platnosti.

Změny v hromadné dopravě: Do kampusu pojede více trolejbusů

Prodloužením provozu trolejbusové linky číslo 25 až do jedenácté hodiny večerní reaguje Dopravní podnik města Brna na zvyšující se život v bohunickém kampusu. Změna se projeví už v neděli, kdy začnou platit nové jízdní řády.

Opilý vozíčkář křičel na strážníky

neděle, 8. prosince 2013, 11:58Krimi

Opilý vozíčkář křičel na strážníky

Nabídnout pomoc devětapadesátiletému muži, který nebyl schopný vlastními silami ovládat svůj vozík, chtěla v sobotu odpoledne v Křídlovické ulici hlídka městské policie.

Poruchy erekce mohou předznamenávat infarkt

pátek, 6. prosince 2013, 13:12Zdraví

Poruchy erekce mohou předznamenávat infarkt

Potíže se ztopořením penisu přivedly před dvěma týdny do bohunické fakultní nemocnice devětapadesátiletého muže. Lékaři mu při vyšetřeních zjistili také vysoký krevní tlak a cukrovku. Objevili u něj také metabolický syndrom.

Zkoušel si dámskou obuv, kterou našel mezi odpadky

Znepokojená žena ve čtvrtek krátce po poledni u dětského hřiště ve Valašské ulici ve Starém Lískovci zpozorovala mladšího muže, který si nazouval dámské boty. Protože jí připadal značně nervózní, kontaktovala strážníky.

Pro dvě stě korun riskoval zdraví

středa, 4. prosince 2013, 20:58Krimi

Pro dvě stě korun riskoval zdraví

Marně se snažil policistům v pondělí v noci utéct v Bystrci muž, který se vloupal do prodejny s občerstvením. Hlídku na něj upozornil majitel objektu, kterému přišla na mobil zpráva, že se do obchodu někdo dostal.

Kromě cigaret lstí ukradl i pětistovku

středa, 4. prosince 2013, 11:14Krimi

Kromě cigaret lstí ukradl i pětistovku

Lstivost projevil muž středního věku v prodejně se smíšeným zbožím v Neslovicích na Ivančicku. Při vstupu do obchodu se nejprve rozhlédl, zda ho nikdo nesleduje, a poté z regálu za pokladnou odcizil balíček cigaret.

Ukradl mikinu. Pak se v ní do obchodu vrátil

úterý, 3. prosince 2013, 16:20Krimi

Ukradl mikinu. Pak se v ní do obchodu vrátil

Nový kousek do šatníku si v pondělí pořídil v obchodě v nákupním centru ve středu Brna devatenáctiletý muž. Za mikinu však nechtěl platit, proto na ní prý nejprve poškodil bezpečnostní alarm, poté si ji oblékl a odešel.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.