středa 8. července 2020 Nora

David Zouhar

David Zouhar » Články

Brněnské moderní gymnastky jsou nejlepší v republice

Vítězstvím klubu SKP Brno skončilo Mistrovství České republiky moderní gymnastiky ve společných skladbách, které se konalo začátkem prosince v Hradci Králové. Dívky se tak zasloužily o to, že se brněnské seskupení stalo nejúspěšnějším českým...

Brněnská zoo má nové lachtany. Výměnou za Kometu

Trojice lachtanů medvědích se v pátek ráno poprvé vydala na průzkum nového domova v brněnské zoo. Zahrada je získala z ruského Rostova na Donu, kam na konci zimy poputuje roční lední medvědice Kometa.

Chtěla se očistit, tak skočila do ohně

středa, 18. prosince 2013, 15:19Krimi

Chtěla se očistit, tak skočila do ohně

Nevšední zkušenost zažili ve středu po poledni majitelé jednoho z rodinných domů v Černovicích. Při pálení listí jim totiž na pozemek přes plot vnikla neznámá žena a se zvoláním „Ježíš je náš pán“ se vrhla do ohně.

Brněnští filharmonisté zpestří Brňanům nákupy

Hektické předvánoční období zpříjemní lidem v nákupním centru Olympia ve čtvrtek umělci z Filharmonie Brno. V půl šesté odpoledne tam zahájí zhruba hodinový koncert.

Policisté dokončili vyšetřování vraždy ve Vlasaticích

Návrh na podání obžaloby předal v těchto dnech na krajské státní zastupitelství vyšetřovatel vraždy ve Vlasaticích na Brněnsku. Letos v červenci tam ve sklepě rodinného domu objevili kriminalisté ostatky tří novorozenců zabalené do igelitových...

Chtěl okrást vlastního otce

středa, 18. prosince 2013, 09:37Krimi

Chtěl okrást vlastního otce

Nečekané návštěvy od syna se v úterý v dopoledních hodinách dočkal ve svém vinohradském bytě sedmapadesátiletý muž. Dozvěděl se o ní od sousedů, kteří mu zavolali, že osmadvacetiletý mladík prokopnul vstupní dveře.

Neměl klíče. Vyskočil proto z okna

pondělí, 16. prosince 2013, 15:02Společnost

Neměl klíče. Vyskočil proto z okna

Nedostatek klíčů k bytu řešili v pondělí v Husovicích v jednu hodinu ráno dva mladíci. Při popíjení alkoholu zjistili, že jejich spolubydlící odešla s jediným svazkem klíčů a nedopatřením zamkla. Muži se tak nemohli dostat ven.

Dřevěné a plastové. Brňané testovali nové typy sedaček

Kvůli náročné údržbě a častému vandalismu plánuje brněnský dopravní podnik v autobusech vyměnit textilní sedačky za nové z dřevěných latěk, nebo z plastu. Cestujícím dal o víkendu možnost obě varianty otestovat ve vozech přistavených v Rašínově...

Žádal policisty, aby ho zastřelili

pátek, 13. prosince 2013, 10:21Společnost

Žádal policisty, aby ho zastřelili

S neobvyklou prosbou se na policisty obrátil osmatřicetiletý muž, který v těchto dnech v Cimburkově ulici v Králově Poli narazil svým osobním autem do autobusu a poté vjel na trávník.

Hlasitě pískal. Pak napadl strážníky

čtvrtek, 12. prosince 2013, 13:20Krimi

Hlasitě pískal. Pak napadl strážníky

Hlučného mladíka si v noci na čtvrtek všimli strážníci v Bystrci. Jeho kamarád ho však okamžitě uklidnil a slíbil jim, že známého odvede domů a postará se o to, aby nerušil noční klid.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.