čtvrtek 28. října 2021 Státní svátek

Chtěl okrást vlastního otce

Nečekané návštěvy od syna se v úterý v dopoledních hodinách dočkal ve svém vinohradském bytě sedmapadesátiletý muž. Dozvěděl se o ní od sousedů, kteří mu zavolali, že osmadvacetiletý mladík prokopnul vstupní dveře.

Jakmile se syn dostal do bytu, vzal z něj otcův notebook a další komponenty. Než však stačil utéct, zadrželi ho policisté. „Na místo přijel také poškozený, který uvedl, že jeho potomek je problémový a patří do blázince,“ řekla brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.

Hlídka mladíka převezla na služebnu, kde mu komisař sdělil podezření z krádeže, porušování domovní svobody a poškození cizí věci, za což mu může hrozit až dvouleté vězení. „Když ho komisař večer propustil, zamířil potomek za otcem. Opět se chtěl dostat do bytu a údajně tvrdil, že mu policisté vnitřním hlasem nabídli místo u kriminálky,“ informovala mluvčí.

Muž však tentokrát s mladíkem komunikoval pouze přes dveře. „V době, kdy na místo dorazila hlídka, byl už syn pryč a nenacházel se ani nikde v okolí. Tentokrát tedy žádnou škodu nezpůsobil,“ dodala Straková.

Autoři

Štítky Vinohrady, krádež, policie, blázen

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.