Seniorka z Brna silně krvácela. Po uzdravení pro zachránce uspořádala oslavu

Autoři | Foto ZZS JMK

Dramatické chvíle zažila loni v říjnu seniorka z brněnské Bystrce. Kvůli silnému krvácení a rychle se horšícímu stavu k ní vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému. Zásah byl doslova závodem s časem, nakonec ale vše dobře dopadlo. Paní Ludmila se po zotavení rozhodla svým zachráncům osobně poděkovat.

K vážnému případu vyjížděli loni v říjnu záchranáři do brněnské Bystrce. Seniorka tam začala silně krvácet a její zdravotní stav se rychle zhoršoval. Na pomoc proto okamžitě vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému.

Šlo o závod s časem, záchranáři počítali s i komplikacemi při vstupu do bytu, které jim nahlásil operátor. Vše ale nakonec dobře dopadlo. „Ošetřili jsme ji a následně převezli k další péči do nemocnice. Paní Ludmila se po zotavení rozhodla uspořádat malou oslavu, aby všem poděkovala,“ popsala na webu mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová.

Seniorka chtěla poděkovat všem svým zachráncům najednou. „Chtěla jsem všem poděkovat, za jejich rychlý příjezd, laskavý a empatický přístup. Za to, jak se ke mně hezky chovali a že mi opravdu pomohli. Už bych tu taky nemusela být,“ rozpovídala se paní Ludmila.

Se svými zachránci si popovídala a prohlédla si hasičskou stanici u brněnské přehrady. „Velmi si vážím jejich náročné a občas i nebezpečné práce. Přeji proto jim všem hodně štěstí, hodně úspěšných zásahů, a hlavně hodně zdraví,“ usmívala se po celou dobu vděčná pacientka.

Hodnocení článku

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky IZS, krvácení, záchrana, Brno

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.