pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Vyhledávání

Nalezené články: "záchrana"

Zmatená seniorka bloudila po Brně jen v tričku a papučích, nevěděla, kde je, ani co tam dělá

Na velmi nebezpečnou procházku se vydala dvaaosmdesátiletá paní po Kohoutovicích. Cesta by možná náročná nebyla, kdyby zmatená seniorka nevyšla do ulic jen v tričku a papučích. Podchlazené ženě musela přijet na pomoc hlídka strážníků i záchranáři.

VIDEO: Rodina na procházce našla na okraji Brna téměř umrzlého opilého muže

O obrovském štěstí může mluvit čtyřiačtyřicetiletý muž, který v opilosti usnul nedaleko chatové oblasti v brněnských Medlánkách. Spícího a naprosto promrzlého ho našla rodina na procházce. Brněnští strážníci poté na místě zjistili, že se muž...

Špičkové nanomasky plzeňské firmy WPA dostal darem i Český červený kříž

Nejmodernější nanomasky od plzeňské firmy WPA Nanotechnologies začal využívat pro své potřeby také Český červený kříž. Organizace prostřednictvím svých kurzů teď vysvětluje veřejnosti, jak s těmito ochrannými pomůckami co nejlépe zacházet. 

Hasiči často vyjíždí zachraňovat přimrzlé labutě, ptáci ale obvykle pomoc nepotřebují

Lidé pravidelně každou zimu často volají hasiče, aby pomohli přimrzlým labutím na vodní hladině. To se však stává velmi zřídka. Zatím ale led téměř nepotkáme, i tak se ale hasiči připravují na následující zimní období.

Jižní Moravu čekají až do pátku mrazivé noci. Noclehárny mají kapacit dost, pobyt stojí pár desítek korun

Pro lidi bez domova, kteří se v mrazivých nocích chtějí uchýlit do tepla, jsou v jihomoravských noclehárnách stále volné postele. Nabízí je noclehárny v Brně, Znojmě, Hodoníně i Blansku. Zájemci si musí připravit od 40 do 60 korun. Podle meteorologů...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "záchrana"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "záchrana"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.