neděle 2. října 2022 Olívie / Oliver

Vyhledávání

Nalezené články: "záchrana"

Převaděč s třicítkou migrantů v autě boural při policejní honičce

Převaděč s dodávkou, v níž převážel devětadvacet migrantů ze Sýrie, dnes ráno havaroval na kraji Břeclavi poté, co se snažil ujet policejní hlídce. Záchranáři ošetřili dvacet jedna pacientů, bylo mezi nimi pět dětí.

Jihomoravský kraj rozdá ceny. Ocení herce Donutila či skokanku Kašpárkovou

Herec Miroslav Donutil nebo trojskokanka Šárka Kašpárková letos dostanou Cenu Jihomoravského kraje. Zastupitelé ve čtvrtek schválili udělení 12 cen. Kromě známých osobností kraj ocení i výrobce slámového vína nebo policisty za záchranu života.

Žena z Brna na Facebooku tvrdila, že ji zmlátili Ukrajinci. Kamery nic neviděly

Napadli mě Ukrajinci, křičela v květnu na sociálních sítích žena, jejíž příspěvek v Brně strhl divokou diskuzi. Příběh o loupeži a pokusu o znásilnění, který vyprávěla, má ale trhliny. Policisté případ s mnoha otazníky odložili pro nedostatek důkazů.

Seniorka z Brna bezradně ležela v bytě, chtěla přitom do práce

O záchranu života se postarali městští policisté, kteří vyjížděli na jihozápad moravské metropole. Našli ženu, o jejíž zdraví se obávali spolupracovníci. Vyčerpaná seniorka ležela na zemi svého bytu a potřebovala pomoc lékařů.

Strážci brněnského zákona vytáhli ptáka. Byl pod autem

Pravdivost známé průpovídky, že na velikosti nezáleží, potvrdili strážníci v Brně. Městští policisté se totiž dali do záchrany ptáčete, které se ocitlo v nouzi. Malý drozd uvízl pod kolem stojícího automobilu a sám se ze zajetí nedokázal dostat.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "záchrana"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "záchrana"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.