pátek 18. září 2020 Kryštof

Pod Joštem se dnes objevili první bruslaři, až do devíti hodin je bruslení zdarma

Konečně jsme se dočkali! Bruslák pod Joštem dnes opět otevřel svá vrátka. První bruslaře přivítal už v pět hodin a až do devíti mají všichni příchozí pobyt na ledové ploše zdarma! Kolik bruslařů je právě v akci? Podívejte se na online záznam.

Stýskalo se vám po ledové ploše? Bruslák pod Joštem je ode dneška v provozu! Dnes v pět hodin se otevřela pomyslná brána do ledového ráje, který je dnes pro všechny úplně zdarma. 

Nestíháte dnes provětrat své brusle? Bruslák můžete navštívit i v jiný den. Bruslit se pak bude ve čtyřech dvouhodinových blocích od 10.00 do 21.00 hodin, po každém bloku následuje hodinová přestávka na úpravu ledu.

Vstupné zůstává stejné jako v předchozích letech. Dospělí zaplatí za blok 100 korun, děti do 6 let bruslí zdarma. Děti od 6 do 15 let, senioři a držitelé ZTP/P průkazů platí 60 korun.

Novinkou je zázemí pro přezouvání s úložnými boxy a pokladna s půjčovnou bruslí včetně tučňáka pro nejmenší. Proříznout čepelí led budete moci i na Štědrý den se bude bruslit od 10.00 do 14.00 hodin a na Silvestra až do 22.00 hodin.

Na Nový rok bude ovšem bruslák zavřený. Od ledna bude ranní blok od 10.00 do 12.00 hodin sloužit pro bruslení zdarma dětí a žáků mateřských a základních škol zřizovaných městskou částí Brno-střed.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto brno.cz

Štítky bruslák, Brno, Jošt, led, zdarma

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.