středa 13. listopadu 2019 Tibor

Vyhledávání

Nalezené články: "Štědrý den"

Velké obchody budou mít dnes zavřeno. Lidé mohou nakoupit v menších prodejnách a na internetu

Větší obchody budou mít na Velikonoční pondělí zavřeno. V pondělí bude zavřená například i Alza. Dnes platí zákaz prodeje v maloobchodu u provozů nad 200 metrů čtverečních. Možnost nákupu potravin budou mít lidé v menších obchodech nebo na internetu.

Změna se nekoná. Velké obchody zůstanou o některých svátcích zavřené

Velké obchody zůstanou o některých svátcích zavřené. Ústavní soud (ÚS) zamítl návrh skupiny senátorů na zrušení zákona o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě. V nálezu ústavní soudci zdůraznili význam tradičních svátků a právo zaměstnanců...

Osmnáctiletý chlapec s děvčetem usnuli v rozjezdu a přejeli svou zastávku. Ze vzteku pak prokopl dveře

Štědrý den jako svátek klidu a míru? Své si o tom myslí osmnáctiletý mladík se stejně starou kamarádkou. Když 24. prosince zaspali v rozjezdu a přejeli svou zastávku, klidná a mírná reakce rozhodně nepřišla.

Armáda spásy dala v Brně 130 lidem bez domova rybu a salát

Armáda spásy v Brně dala na Štědrý den oběd 130 lidem bez domova. Měli rybu a bramborový salát, prozradil brněnský ředitel Armády spásy Ivan Borek. Podle něj nechyběla ani bohoslužba nebo vánoční písně.

Hasiči vyjížděli na jižní Moravě k hořícímu adventnímu věnci i přiotráveným lidem

Svátky klidu si rozhodne neužili jihomoravští hasiči. Jen na Štědrý den vyjeli v Jihomoravském kraji k 27 událostem. Celkem se zranilo 10 lidí. Letos nehořel ani jeden stromeček, místo toho vzplanul jeden adventní věnec, kterého však uhasili...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Štědrý den"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Štědrý den"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.