neděle 26. ledna 2020 Zora

Hodonínsko

Býk utekl z převozu na jatka na Slovensku. Přeplaval Moravu a skončil v Hodoníně, tam ho zastřelili

Poslední dobrodružství před smrtí si užil býk, který na Slovensku utekl z transportu na jatka. Povedlo se mu přeplavat řeku Moravu a vydal se na procházku po Hodoníně. Tam však jeho poslední výprava skončila.

Důvěřivá žena se na facebooku seznámila s "brazilským lékařem". Poslala mu téměř čtvrt milionu

Tvrdil jí, že se přistěhuje do Česka a budou spolu žít. K tomu ale potřebuje peníze. Hodně peněz. Důvěřivá žena z Kyjova nalétla podvodníkovi na internetu, který se vydával za brazilského lékaře.

FOTO: Řidička ignorovala výstražná světla a vlétla pod osobní vlak. Je těžce zraněná

Výstražná červená světla svítila, přesto je řidička ignorovala. A zaplatila za to svým zdravím. Nehodu auta a vlaku řešili policisté v neděli odpoledne v ulici Crhounkova ve Veselí nad Moravou.

Policisté našli po desítkách hodin pohřešovaného muže. Ležel prochlazený v lese, přežil

Od čtvrtečního odpoledne pátrali policisté na Hodonínsku po mladém muži, který odešel z domova a vzhledem ke svému zdravotnímu stavu a důležitosti správné medikace mohl být ohrožen na životě. Pátrací akce byla naštěstí nakonec úspěšná.

PÁTRÁNÍ: Tento mladý muž odešel z domu a už se nevrátil. Může být ohrožen na životě

Policisté na Hodonínsku pátrají po jednatřicetiletém muži z Vracova, který odešel z domu a nepodává o sobě žádné zprávy. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu a nutnosti správné medikace o něj má rodina, protože by mohl být ohrožen na životě.

Senior se ztratil v lese na houbách. Hledaly ho desítky policistů, našly ho sedět na pasece

Běžné houbaření vyústilo v dramatickou situaci pro manžele z Hodonínska. Postarší pán se zdravotními problémy si vyšel na houby do lesů mezi Vacenovicemi a Vracovem, na smluvené místo setkání s manželkou však už nedorazil. Jeho paní tak okamžitě...

FOTO: Řidička nezvládla řízení, Octavii namotala do plotu. Dítěti v autě se naštěstí nic nestalo

Možná únava, možná jen nepozornost. Řidička v novější verzi Škoda Octavia bourala v sobotu dopoledne mezi Vlkošem a Kyjovem na Hodonínsku. Své auto namotala do plotu a poškodila zároveň i dřevník.

Žena zemřela po pádu z balkonu na chodník, policisté vyloučili cizí zavinění

Z balkonu třetího patra bytového domu v Hodoníně vypadla ve středu odpoledne starší žena. Pád nepřežila a bohužel zemřela. Policisté při vyšetřování vyloučili cizí zavinění. Médii a sociálními sítěmi totiž v prvních hodinách proběhla informace,...

Namol opilý muž vyhrožoval pistolí své spolubydlící, policisté ho zpacifikovali

Hádka opilého osmadvacetiletého muže se svojí spolubydlící přinutila zasáhnout až dvě policejní hlídky. Namol opilý a agresivní muž si totiž nevystačil s nadávkami a na ženu vytáhl pistoli. S ní pak namířil své spolubydlící do obličeje a začal jí...

Policisté zachránili život muži na ulici. Defibrilátorem ho přivedli zpět k životu

Záchranu lidského života si mohou přisvojit dubňanští policisté. V pondělí odpoledne vyjeli totiž za mužem, kterému se v ulici Hornická v Dubňanech zastavilo srdce. Policisté ho začali oživovat za pomocí Automatizovaného Externího Defibrilátoru...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.