úterý 18. února 2020 Gizela

Hodonínsko

FOTO: V hodonínské zoo už mohou návštěvníci vidět vzácná bílá lvíčata

Návštěvníci hodonínské zoo už mají možnost v expozici zahlédnout dvě mláďata lvů jihoafrických vzácné bílé barvy, která se narodila loni v polovině prosince. Pracovníci zoo už zčásti odstranili nátěr skla ubikace, který lvíčata před zvědavými...

VIDEO: Zloděj vykradl recepci hotelu. Nepoznáte ho někdo?

Policisté ze Strážnice hledají muže podezřelého z nedávné krádeže. Do hotelu ve Bzenci se vloupal zatím neznámý zloděj a z uzamčené zásuvky stolu ukradl příruční pokladnu. Dohromady způsobil škodu za více než 10 tisíc korun.

Osobní vlak srazil a zabil mladého člověka, co šel po kolejišti. Muž nereagoval na troubení

Osobní vlak na trati mezi Brnem a Uherským Hradištěm u Bzence na Hodonínsku v pondělí večer srazil mladšího muže, zemřel ještě před příjezdem záchranářů. Policie nehodu vyšetřuje. Vlaky v místě jezdí po jedné ze dvou traťových kolejí.

Opilý násilník dal při zásahu pěstí policistovi, hrozí mu šest let vězení

Na pořádný průšvih si zadělal opilý muž ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku. Pod vlivem alkoholu řádil v domácnosti a napadal svou přítelkyni. Přivolané policisty poté napadl a jednomu z nich uštědřil ránu pěstí. Policista skončil v pracovní...

Řidič Golfu nezvládl zatáčku a otočil auto na střechu, na místě zemřel

K tragické nehodě vyjížděli policisté v sobotu ráno na vedoucí od obce Strážovice směrem na Kyjov. Čtyřiatřicetiletý řidič Golfu při projetí levotočivé zatáčky vyjel mimo silnici a převrátil auto na střechu. Bohužel na místě zraněním podlehl.

Opilá dcera sprostě nadávala a napadala rodiče, prospala se na policejní cele

Pořádně krušnou noc zažili rodiče dospělé dcery na Hodonínsku. Ta se opila a začala své rodiče urážet, vyhrožovat jim násilím a poté i napadat. V domácnosti tak museli zasáhnout policisté.

FOTO: Novoroční jízda skončila ve stromě. Řidiče transportoval vrtulník

Vážnou dopravní nehodu musely na Nový rok řešit bezpečnostní složky mezi obcemi Blatnice pod Svatým Antonínkem a Veselím nad Moravou na Hodonínsku. Jednadvacetiletý řidič tam nezvládl řízení a narazil do stromu.

Mladý řidič napálil Superba do zábradlí. Devatenáctiletý spolujezdec na místě zemřel

Tragicky skončila dnešní ranní nehoda ve Vracově na Hodonínsku. Šestadvacetiletý řidič napálil svého Superba do masivního zábradlí u Vracovského potoka. Auto pak začalo hořet. Svědci ještě stihli vytáhnout řidiče, navzdory pozdější snaze...

Vážná nehoda v Hodoníně. Řidička zůstala zaklíněná v autě, záchranáři ji museli resuscitovat

K nehodě dvou aut v hodonínské části Pánov vyjížděly v pátek okolo poledne všechny bezpečnostní složky. Řidička jednoho z aut zůstala zaklíněná ve vozidle, záchranáři ji poté museli resuscitovat.

FOTO: Nedal přednost v jízdě a zranil čtyři lidi

Nedbal dopravního značení a na následky jeho rozhodnutí skončili v nemocnici čtyři lidé. Policisté vyšetřují nehodu z Hodonínska z úterý 11. prosince.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.