neděle 26. ledna 2020 Zora

Hodonínsko

Na jižní Moravě řádí podvodník. Než se nadějete, prodá vám plastové rukavice a zmizí

Případ s netradičním podvodníčkem řeší policisté v Kyjově. Muž podle policistů nejspíše jezdí po různých místech republiky a zkouší štěstí se svojí fintou. Ta spočívá v balíčku plastových pracovních rukavic a přesvědčivosti.

Naposledy ji spatřili v pátek. Už několik dní se pohřešuje seniorka, policisté prosí o pomoc

Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po 73leté paní z Dubňan na Hodonínsku. Seniorka byla naposledy viděna v pátek kolem desáté hodiny na autobusovém nádraží v Hodoníně. Seniorka má pravidelně brát léky.

Policisté našli hezké opuštěné jízdní kolo. Nevíte, komu patří?

Hodonínští policisté hledají majitele jízdního kola, které bylo nalezeno v obci Rohatec. Doposud se k jízdnímu kolu nikdo nepřihlásil a policisté netuší, kdo je majitelem.

Muž a žena v Kyjově se nejspíš otrávili plynem

Přiotráveného muže a ženu v bezvědomí našli v neděli v Kyjově Bohuslavicích. Záchranáři pár převezli do nemocnice. Při ošetřování pojali doktoři podezření, že jejich stav nejspíš zapříčinil únik oxidu uhelnatého z plynového ohřívače umístěného...

FOTO: Řidič bavoráku naboural a za volantem usnul, policistům se po probuzení snažil utéct

K netradiční nehodě vyjížděli v neděli nad ránem hodonínští policisté. Řidič bavoráku totiž naboural vyvýšený ostrůvek, chvíli nato za volantem regulérně usnul.

Pěší spojení mezi Českem a Slovenskem. Mikulčice a slovenské Kopčany spojí lávka za 100 milionů

Slavnostním poklepáním základních kamenů zahájili v úterý 18. září představitelé Jihomoravského kraje spolupráci s Trnavským  krajem při výstavbě lávky přes řeku Moravu mezi Mikulčicemi na české a Kopčany na slovenské straně. Lávka bude sloužit...

FOTO: Opilý mladík nezvládl rychlost a poslal svého maskáčového Golfa do příkopu

Alkohol a řízení se nekamarádí. Ještě méně se kamarádí alkohol a řízení za vysoké rychlosti. Docela dobře se o tom přesvědčil mladý řidič, který boural na cestě od Uhřic na Dambořice na Hodonínsku.

FOTO: Vinné sklepy Plže jsou světovým unikátem. Před 35 lety byly vyhlášeny rezervací

Ojedinělý soubor původních vinných sklepů Plže v obci Petrov u Strážnice byl před 35 lety, 15. září 1983, vyhlášen památkovou rezervací. Tyto sklepy, převážně z 18. a 19. století, patří mezi nejhodnotnější a nejstarší soubory lidové architektury...

Motorkář nepřežil srážku s autem

čtvrtek, 13. září 2018, 07:00Hodonínsko

Motorkář nepřežil srážku s autem

Tragicky skončila nehoda ve středu večer u Čejče na Hodonínsku. Motorkář se zde srazil s osobním autem. nehodu nepřežil.

Po pádu z okna zemřelo ve Veselí nad Moravou tříleté dítě

Tříleté dítě nepřežilo pád z okna panelového domu ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku. Záchranáři a policisté dostali informaci o pádu dítěte před osmou hodinou ranní. Vypadnout mělo podle předběžných informací ze čtvrtého patra.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.