pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "řečkovice"

Řidička v Brně nadýchala téměř tři promile. Auto za jízdy nedokázala ani udržet ve svém jízdním pruhu

Brněnští strážníci si při obhlídce Řečkovic všimli vozidla značky Audi. Auto mělo problém udržet se v jízdním pruhu, po silnici přejíždělo na tramvajový pás a zpět. Při následné kontrole pak bylo hlídce okamžitě jasné, odkud vítr vane.

Řečkovice provoní pivem. Tradiční festival představí minipivovary z celé republiky

V Brně to už tento víkend zavoní pivem. A ne jen tak ledajakým. Sjedou se zástupci z Čech, Moravy i zahraničí, aby se zúčastnili již pátého ročníku Řečkovického festivalu minipivovarů.

Brněnské Řečkovice opraví Palackého náměstí

Brněnská městská část Řečkovice a Mokrá Hora opraví Palackého náměstí, vznikne nové dětské hřiště i více než 20 nových parkovacích míst. Na tiskové konferenci to dnes uvedl starosta městské části Marek Viskot (ČSSD). Náklady jsou zhruba 16 milionů...

VIDEO: Dva muži v Brně zahučeli do sedmimetrové strouhy, strážníci je vytáhli na psím vodítku

Do svízelné situace se o minulém víkendu dostali dva muži z Brna. Při procházce v Řečkovicích sklouzl jeden z nich do hluboké strže. Jeho kamarád se mu snažil pomoci a spadl do sedmimetrové strouhy za ním. Na místo museli přispěchat strážníci.

Máte nápad, jak zlepšit Brno? Projekt města Dáme na vás stále přijímá návrhy

Letos již počtvrté mohou Brňané podávat své nápady, které se zrealizují z participativního rozpočtu Dáme na vás. Čas se krátí, na podání návrhu je čas už jen do 15. června. V minulosti proměnilo město Brno už 41 nápadů v realitu. Projekt má přitom...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "řečkovice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "řečkovice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.