neděle 12. července 2020 Bořek

FOTO: Milovníci burgerů mají v Brně svátek. Vaňkovka po celý víkend hostí Burger Street Festival

Pokud máte rádi burgery, rozhodně byste tento víkend neměli minout brněnskou Galerii Vaňkovka. Od pátku do neděle totiž hostí oblíbený Street Burger Festival. Více než dvě desítky prodejců zde nabízí burgery všech možných chutí a fantazií.

Je libo korejský, lanýžový nebo ananasový burger? Na Burger Street Festival, který se koná u Vaňkovky od pátečního odpoledne do nedělního večera, najdete takové a mnohdy i exotičtější variace oblíbených masových pokrmů. 

V Brně je nabízí dohromady přes dvacítka prodejců. Mezi nimi i známé brněnské podniky jako Amici, Pablo Escobar nebo Burger Inn. K dispozici jsou navíc i vegetariánské či bezlepkové varianty burgerů.

Dali jsme si ve třech lidech asi osm burgerů. Mám pocit, že jsme snědli čtvrt krávy. Bylo to skvělý!" chválil si sobotní dopoledne Jan S., který do Vaňkovky dorazil s kamarády na oběd.

Pro návštěvníky Burger Street Festivalu je naíc v sobotu večer připraven hudbní program, v 19 hodin vystoupí frontman brněnské kapely IAN. Další informace o akci najdete na oficiální facebookové události.

Foto Martin Šeda, úvodní foto Pablo Escobar Brno

Štítky street burger festival, burgery, vaňkovka

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.