středa 5. srpna 2020 Kristián

Vyhledávání

Nalezené články: "svátek"

Svoboďák ode dneška hostí Slavnosti dobrého jídla

Svoboďák ode dneška zaplnily prodejní stánky. Pod jménem akce Slavnosti dobrého jídla slibují nakrmit Brňany všemožnými dobrotami. Zdrží se až do příští soboty.

Dnes popřejte svým tatínkům. Den otců se slaví už od roku 1966

Třetí neděle v červnu v mnoha zemích včetně ČR patři všem tatínkům, slavíme totiž Den otců. U nás se zatím více slaví Den matek, který má určitě delší tradici.

Lidé se po koronaviru chovají mile a jsou plní podpory, říká provozní restaurace Patron

Prakticky ihned po uvolnění protiepidemických opatření hlásily restaurace a gastronomické podniky veliký zájem zákazníků. Nejinak tomu bylo i v případě brněnské restaurace a penzionu Patron, která je vyhledávána především pro své zvěřinové...

Pinec, basket, florbal nebo skatepark. Brno otvírá dvě nová sportoviště, náčiní půjčí zadarmo

Zasportovat si bez předem sjednané rezervace a zcela zdarma mohou Brňané od tohoto víkendu. Dnes otevřela městská společnost STAREZ - SPORT veřejné sportoviště na výstavišti u pavilonu P. Nabídne stoly na stolní tenis a teqball a hřiště na basketbal...

Dnešek patří těm nejmenším. Den dětí se slaví skoro už 100 let

První červnový den patří dětem. Už skoro sto let totiž slavíme Mezinárodní den dětí. U jeho příležitosti jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "svátek"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "svátek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.