Nehoda dodávky a nákladního vozu zastavila dálnici D2 na osmém kilometru ve směru na Bratislavu, jezdí se odklonem. Od rána jde o několikátou nehodu na D2. Je se zraněním. Novinářům to řekl mluvčí policie Pavel Šváb.
Nehoda se stala kolem 9:35. Hasiči na sociální síti X uvedli, že vyprošťují jednu osobu. Tvoří se kolona, řidiči jezdí odklonem, z dálnice sjíždějí na třetím kilometru u Olympie.
Policisté se dnes na D2 ve směru na Bratislavu zabývali už několika nehodami. Například v 6:49 narazila dodávka kolem 15. kilometru do svodidel, jezdilo se s omezením. Nedaleko se pak zhruba v 7:20 ve stejném směru střetl osobní vůz s nákladním, v tomto případě byla dálnice asi hodinu uzavřená. Poté se začalo jezdit jedním z jízdních pruhů.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám