neděle 16. května 2021 Přemysl

Přes víkend bude neprůjezdná ulice Benešova, řidiči i cestující musí počítat se změnami v dopravě

Kvůli opravám tramvajové tratě na ulici Benešova bude pro cestující MHD i řidiče uzavřen úsek mezi ulicemi Novobranská a Divadelní. Řidiči budou muset využít pruh určen pro parkování a cestující hromadnou dopravou budou muset počítat s výlukami.

Cestující městskou hromadnou dopravou i řidiče čeká o víkendu 21.–22. listopadu omezení v ulici Benešově. Kvůli opravě tramvajové trati a výhybek bude na úseku Novobranská - Divadelní platit také zákaz. Auta ve směru k hlavnímu nádraží projedou přes parkovací místa u chodníku (ta budou vyklizena), auta ve směru k Malinovského náměstí pojedou bez omezení.

Kvůli práci na rekonstrukci kolejí bude nutná též výluka tramvajové dopravy. Šaliny neprojedou v sobotu od osmi do 20:45 a v neděli od osmi do sedmnácti hodin. V této době pojede linka 1 v úseku Hlavní nádraží na Moravské náměstí obousměrným odklonem přes náměstí Svobody. 

Linka 2 bude rozdělena na dva úseky. Ze Staré osady na Malinovského náměstí a z Hlavního nádraží na Modřice, smyčka. Linka 4 pojede v úseku Malinovského náměstí – Česká obousměrným odklonem ulicí Rooseveltovou. Linka 9 v úseku Moravské náměstí – Hlavní nádraží bude odkloněna přes náměstí Svobody. V úseku Hlavní nádraží – Malinovského náměstí budou lidé moci využít pravidelnou autobusovou linku 67. Bližší informace k vedení MHD najdete na webových stránkách

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Kopemezabrno.cz

Štítky Doprava, brno, objížďky, výluka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.