úterý 27. července 2021 Věroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "oslavy"

S ústupem covidu znovu ožily tradiční moravské hody

Coronavirová pandemie zastavila kulturní život mnoha jihomoravských obcí. Jednou z největších jsou pro mnohé obce tradiční hody, které se na některých místech nekonaly už bezmála dva roky. Na jiných místech si ale nechtěli nechat oblíbenou zábavu...

Špilberk patří legendárním mistrům sklářského umění

Královská kaple na brněnském hradě Špilberk patří o letních prázdninách sklářskému umění, které pochází z dílny mistrů svého oboru – Stanislava Libenského a Jaroslavy Brychtové. Legendární čeští umělci společně tvořili více než padesát let a za svou...

Na Baťově kanále se otevírá nově zmodernizovaný přístav

Veselský přístav na Baťově kanále se slavnostně otevře už zítra. Symbolické zahájení provozu a oslavy ukončení oprav opevnění břehů doplní doprovodný program pro děti i dospělé.

Koupačka na Moraváku. Otužilec zahájil plaveckou sezonu v kašně

Plavecká sezona v Brně neoficiálně začala. Velmi osobitým způsobem ji zahájil odvážný Brňan, který si k vodním radovánkám vybral samotné centrum města. Přímo před zraky mnoha přihlížejících se polonahý vykoupal v kašně na Moravském náměstí.

Jižní Morava nepřijde o dožínky ani letos, oslaví se v Kyjově

Každoroční Jihomoravské dožínky se tentokrát odehrají v Kyjově. Oslavy sklizně, které připomínají tradici zemědělství a řemesel, se pravidelně konají v některém z krajských měst. Letos by měly alespoň částečně nahradit zrušený kyjovský Slovácký rok.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "oslavy"

Oslavy titulu na Zelňáku, autor: Vít Novák

neděle, 29. dubna 2018, 12:16

Oslavy titulu na Zelňáku, autor: Vít Novák
Oslavy titulu na Zelňáku, autor: Vít Novák

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "oslavy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.