úterý 14. července 2020 Karolína

Vyhledávání

Nalezené články: "encyklopedie"

Konec sedmikrásek nad Brnem. Slavnou píseň nahradí na brněnském nádraží univerzální znělka

"Hvězdy jsou jak sedmikrásky nad Brnem. Dobrou noc, má milá, dobrou noc." Znělka legendární písně básníka Josefa Kainara a skladatele Gustava Broma patřila po dlouhá léta neodmyslitelně k brněnskému hlavnímu nádraží, kde oznamovala příjezdu a...

Ondřej Hellebrant z Rock Radia: Muziku miluju! Žánry neřeším…

Moderátor Ondřej Hellebrant je v týmu Rock Radia od začátku, přičemž dříve ho mohli lidé poslouchat třeba na Goldu. Je to už zkušený matador, který muzikou žije i ve svém volnu.

Vaňková navrhla dát čestné občanství Brna historičce Flodrové

Významná brněnská historička Milena Flodrová by se mohla příští rok stát čestnou občankou města Brna. U příležitosti jejích 85. narozenin jí navrhla udělit čestné občanství primátorka Markéta Vaňková (ODS). V tiskové zprávě to dnes uvedl mluvčí...

QR kódy na hrobech přiblíží návštěvníkům informace o zesnulých osobnostech

QR kódy, které Správa hřbitovů města Brna spolu s tvůrci Encyklopedie dějin města Brna nainstaluje na jednotlivé čestné hroby, prozradí návštěvníkům zajímavosti o zemřelých významných osobnostech. Na Ústředním hřbitově novinku představí 3. října.

Brno – první město, které má svoji vlastní internetovou encyklopedii

Co všechno jste chtěli vědět o historii Brna, ale báli jste se zeptat. Skupina nadšenců před 15 lety založila Internetovou encyklopedii dějin Brna a na svých facebookových stránkách každý den informuje Brňany o minulosti jejich města.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "encyklopedie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "encyklopedie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.