Počasí dnes25 °C, zítra23 °C
Pondělí 29. dubna 2024  |  Svátek má Robert

Zbrojovka se topí v krizi. O všechny body je doma obrala Příbram

Fotbalisté brněnské Zbrojovky prohloubili výsledkovou mizérii, když ve dvanáctém kole druhé ligy podlehli doma Příbrami 0:1. Brňané si připsali třetí porážku v řadě a opět nevstřelili branku. Středočeši naopak výkonem podpořili dobrou formu a stoupájí po čtyřech výhrách za sebou tabulkou, ve které se dotáhli právě na Brno.

Středočeši se čtvrtou výhrou v řadě posunuli na čtvrté místo o skóre za Zbrojovku. Oba celky ale může po dohrání víkendového programu předstihnout až pětice týmů.

Jediný gól vstřelil v 21. minutě proti svému bývalému týmu Jakub Nečas a Příbram zdolala dnešního soupeře po deseti vzájemných zápasech. Brno, které od 76. minuty dohrávalo bez vyloučeného Josefa Koželuha, prohrálo v lize třetí duel za sebou a na domácí půdě utrpělo v šestém utkání už třetí porážku.

Brno - Příbram 0:1 (0:1)
Branka: 21. Nečas. Rozhodčí: Radina - Kotík, Dresler. ŽK: Smejkal - Jandera, Jahič, Antwi. ČK: 76. Koželuh (Brno). Diváci: 2508.