neděle 25. září 2022 Zlata

Sabina Stloukalová

Sabina Stloukalová » Články

RECENZE: Jezinky a bezinky. Na co se můžete těšit?

V sobotu Městské divadlo Brno uvede novou detektivní komedii Jezinky a bezinky. Brněnská Drbna ale přináší recenzi tohoto představení již dnes, jelikož měla možnost zhlédnout neveřejnou generálku.

Být z Brna, to se vyplatí... Město připravilo Kartu Brňana

Někteří si jistě pamatují na kauzu s takzvanou Opencard - kartou pro obyvatele hlavního města České republiky Prahy. Projekt získal nemilé spojení s korupcí, avšak hlavní myšlenka není zase tak špatná.

Brňané si nově můžou domů pořídit ultrarychlý internet

Od října můžete v Brně surfovat po internetu neuvěřitelnou rychlostí! Jedna z místních společností svým zákazníkům nabízí nový tarif domácího připojení se symetrickou rychlostí 200 Mb/s., a to bez omezení stažených dat. Služba měsíčně stojí 2490...

Festival Back to School rozproudil brněnské publikum

Brno se minulý čtvrtek stalo jednou ze zastávek festivalu Back to School, který se koná v šesti univerzitních městech České republiky. A Brněnská Drbna byla v Komárově samozřejmě u toho!

RECENZE: Funny Girl nezklame, dech ale nevyrazí

čtvrtek, 20. září 2012, 21:27Kultura

RECENZE: Funny Girl nezklame, dech ale nevyrazí

Městské divadlo Brno dnes večer uvedlo premiéru muzikálu Funny Girl. Brněnská Drbna však měla možnost vidět středeční předpremiéru, a tak vám přináší recenzi představení. Na co se můžete těšit?

A světla na divadelním jevišti pomalu zhasínají...

Jedním z mnoha koníčků, který má spousta lidí nejen z Brna společný, je kultura. Všechno v tomto světě ale není tak zcela v pořádku, jak se na první pohled může zdát. Přestože české kulturní dědictví se skládá právě z regionálních přírůstků,...

Brněnská Hvězdárna a planetárium chystá novinku

Kolik lidí si dnes asi řekne: „Nemám co dělat, půjdu a vyrazím do planetária!“? Překvapivě hodně. To brněnskou Hvězdárnu jistě těší, ale zároveň žene kupředu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.