úterý 2. června 2020 Jarmil

David Zouhar

David Zouhar » Články

Srdeční fibrilaci odstraní ledový balonek

čtvrtek, 24. října 2013, 16:00Zdraví

Srdeční fibrilaci odstraní ledový balonek

Rychlejší, jednodušší a účinnější než léky. Taková je metoda balonové kryoablace, kterou začali letos v červnu jako první na Moravě používat lékaři z Fakultní nemocnice Brno na léčbu fibrilace srdečních síní, tedy nepravidelného a rychlého bušení...

Pod záminkou dobročinné sbírky lákali z Brňanů peníze

Přispějte na zlepšení životních podmínek dětí. Takto se snažili na Brňany zapůsobit skupinky cizinců i jednotlivci, kteří se vydávali za pracovníky Dětského fondu OSN. Od kolemjdoucích pak požadovali finanční příspěvky.

Krádeže čokolád se mužům vymstily

úterý, 22. října 2013, 19:00Krimi

Krádeže čokolád se mužům vymstily

Osladit si život chtěl pravděpodobně čtyřiačtyřicetiletý muž, který v úterý dopoledne zavítal do prodejny v Libušině třídě. Z obchodu totiž ukradl čokolády za více než tisíc korun.

Vraha z Lesné policisté chytili

úterý, 22. října 2013, 15:26Krimi

Vraha z Lesné policisté chytili

Jednadvacetiletého mladíka podezřelého z páteční vraždy dvacetiletého muže na Lesné zadrželi v pondělí večer brněnští kriminalisté.

Dva se prali. Třetího hledali policisté

pondělí, 21. října 2013, 15:19Krimi

Dva se prali. Třetího hledali policisté

Rvačku třiadvacetiletého a dvaapadesátiletého muže na náměstí Svobody usměrňovali v neděli večer brněnští strážníci. Jelikož starší aktér měl pod okem krvácející tržnou ránu, zavolali lékařské ošetření.

Bezdomovce na Petrově umlátili mladíci pro zábavu

pondělí, 21. října 2013, 10:54Krimi

Bezdomovce na Petrově umlátili mladíci pro zábavu

Tři mladíky podezřelé z vraždy zadrželi jihomoravští policisté. Šestnáctiletý a dva dvacetiletí muži minulou neděli v noci bezdůvodně v parku v Denisových sadech brutálně umlátili šedesátiletého bezdomovce pocházejícího z Blanenska.

Chtěli se dostat na diskotéku. Skončili s krvavým obličejem

Pobavit se na diskotéce chtěli v noci ze soboty na neděli sedmadvacetiletý ukrajinsky hovořící muž a jeho šestadvacetiletý rumunsky mluvící kamarád. Když se však v Palackého třídě zeptali skupiny mladíků na cestu k nejbližší diskotéce, ti je...

Muž postřelený v pátek na Lesné zemřel

neděle, 20. října 2013, 17:01Krimi

Muž postřelený v pátek na Lesné zemřel

Smrtí skončila páteční střelba v Třískalově ulici na Lesné. České tiskové kanceláři to v neděli odpoledne oznámila mluvčí jihomoravské policie Petra Vedrová.

Z pokusu o krádež se usvědčil sám

pátek, 18. října 2013, 14:32Krimi

Z pokusu o krádež se usvědčil sám

Podezřele se chovajícího třicetiletého muže zpozoroval ve čtvrtek ráno pracovník dohledového centra městské policie. Mladík se v Denisových sadech přiblížil k muži spícímu na lavičce. Rozhlédl se, zda ho nikdo nesleduje, a poté začal podnapilému...

Salám propíchaný ostrými předměty se objevil i v Řečkovicích

Kusy salámu propíchané několika ostrými předměty objevil na zahradě svého rodinného domku v Řečkovicích majitel dvou psů. Návnadu ohrožující život zvířat mu zřejmě někdo přehodil přes plot.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.