Dva se prali. Třetího hledali policisté

Autoři

Rvačku třiadvacetiletého a dvaapadesátiletého muže na náměstí Svobody usměrňovali v neděli večer brněnští strážníci. Jelikož starší aktér měl pod okem krvácející tržnou ránu, zavolali lékařské ošetření.

Než zdravotníci přijeli, zajímala se hlídka o vznik konfliktu. „Zjistila, že dvaapadesátiletý muž se nejprve zastal svého osmatřicetiletého známého, který stál poblíž. Poté se s třiadvacetiletým mladíkem popral,“ řekl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Hlídka tedy ověřila totožnost všech přítomných. „Přišla na to, že po přihlížejícím Jihlavanovi pátrají státní policisté,“ uvedl Ghanem. Strážníci jim proto muže předali. Potyčku nyní projedná přestupková komise s podezřením na přestupek proti občanskému soužití.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky rvačka, náměstí Svobody, městská policie, strážníci

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.