pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "náměstí Svobody"

Brněnský orloj vydává limitované skleněnky, kuličková mafie je na pozoru

Z brněnského orloje vypadávají během Dní elektronové mikroskopie kuličky připomínající zvětšený elektron. Událost spustila zájem chtivých Brňanů, kteří bojují o skleněný úlovek. Někteří si dokonce přinesli k časostroji rybářské židličky.

Nafukovací nanosvět na Svoboďáku zve na Dny elektronové mikroskopie

Pátý ročník Dnů elektronové mikroskopie zve na diskuze, přednášky i obří nafukovací mikrosvět. Zájemce zavede také na šestikilometrovou procházku Brnem.

Pozor tramvaj! Brno testuje mobilní aplikaci, která funguje v Praze a chrání nepozorné chodce

Chodci, řidiči a další účastníci silničního provozu se budou v Brně cítit o něco bezpečněji díky nové technologické vychytávce. Nová aplikace Pozor tramvaj! je zvukově i vizuálně upozorní na blížící se šaliny. Testovací verze je v provozu ode dneška.

Brněnský orloj vydá kuličky na počest objevitele krevních skupin Jana Janského

Z brněnského orloje bude po celou sobotu padat limitovaná edice červených kuliček. Akce vznikla na počest objevitele čtyř základních krevních skupin Jana Janského, od jehož narození dnes uplynulo 148 let. První skleněnku vydá černý časostroj v 11:00...

Náměstí Svobody zdobí velikonoční kraslice z Chorvatska

Brněnské náměstí Svobody ozdobila obří velikonoční kraslice. Zdobené vejce pochází z dílny chorvatských malířů z oblasti Podráví a na centrální ploše moravské metropole se objevuje již od roku 2018, kdy jej městu darovala Koprivnicko-Křižavecká...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "náměstí Svobody"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "náměstí Svobody"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.