Řidič náklaďáku naboural lešení, nechal se odtáhnout traktorem a ujel. Policisté hledají svědky

Autoři | Foto ilustrační foto, HZS JMK

Policisté žádají veřejnost o pomoc a případná svědectví u dvou nehod z tohoto týdne. První se stala v úterý 8.ledna asi v půl sedmé ráno v Rousínově. V ulici npor. Krále dostal řidič nákladního auta s návěsem při jízdě do kopce smyk, návěs se zachytil o kovové lešení u jednoho z domů v ulici a poškodil jeho fasádu.

Řidič, kterého s vozidlem vyprostil dosud neznámý traktor, z místa odjel a věc neřešil. Dopravní policisté jej vypátrali ještě týž den, „Žádáme případné svědky této nehody, aby se přihlásili na tel.: 725 514 773 nebo využili tísňovou linku 158," vyzvala policejní mluvčí Alice Musilová.

Stejná telefonní čísla mohou vytočit svědci nehody, ke které došlo týž den v Marefách u Bučovic. Mezi desátou a jedenáctou hodinou narazil neznámý řidič nákladního vozu do zábradlí slničního mostu přes říčku Litavu. Stalo se to při vjezdu do obce směrem od železniční zastávky. „I v tomto případě nám pomohou informace od svědků," prohlásila mluvčí.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky lešení, kamion, náklaďák, návěs, havárie, Rousínov, Bučovice, Marefy, Litava

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.