středa 26. února 2020 Dorota

SOUTĚŽ: Jak moc tvrdý může být rap? Dope D.O.D. to dnes předvedou v Brně

Jak moc tvrdý může být rap? Potemnělou tvář hip hopu přinášejí fanouškům po celém světě nizozemští Dope D.O.D. A pravidelně se vrací i do střední Evropy. Ať už to je festival nebo koncerty v klubech, jejich show má vždycky spád a našlápnuté bude i vystoupení dnes 25. března na brněnské Flédě.

O parádní rozjezd celého večera se postará Redzed. Těšte se na tvrdé beaty, naštvané texty a heavymetalové vokály. Pondělní večer na Flédě zkrátka slibuje jeden velký mejdan

Z nizozemského Groningenu každoročně vycházejí budoucí hvězdy hudební scény celé Evropy. Šanci dostávají na prestižním festivalu Eurosonic. Přitom tohle město blízko Severního moře už jeden klenot dávno má.

Trio kombinující hardcore rap s dubstepem a klidně i rockem. What Happened, Evil nebo Ridiculous jsou všechno hity s miliony zhlédnutí na YouTube. Stojí za nimi Dope D.O.D., kteří si získali přízeň díky schizofrenní zvrácené show. Konvence jdou na pódiu stranou. Teď se rapoví šílenci vrací do Česka. Sice bez zakládajícího člena Dopeyho Rottena, zato s jejich loňskou deskou The System Reboot.

Koncert přináší promotérské uskupení Farm Nation. Vstupenky jsou v prodeji v síti Goout

Soutěž o vstupenku pro dva na Dope D.O.D.

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Autoři | Foto DOPE DOD

Štítky dope dod, fléda, soutěž, rap

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.