čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Znojemsko

Policisté vyšetřují smrt popeláře, byl slisován uvnitř popelářského vozu

Policie na Znojemsku vyšetřuje tragickou smrt pracovníka odpadové společnosti, zemřel údajně při čištění vnitřku vozu. Podle prvotních informací policie nebylo zjištěno cizí zavinění, prohlásil policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Muži se nechtělo škrabat námrazu z předního skla, do práce jel s hlavou vystrčenou ven z okýnka

Velmi svérázně vyřešil problém s namrznutým předním sklem dvaašedesátiletý muž ze Znojemska. Když před šestou hodinou ráno odjížděl do práce, nechtělo se mu škrabat námrazu z předního okna, tak jednoduše nastartoval, stáhl boční okénko, vystrčil...

FOTO: Dva muži se pokusili autem přebrodit rozvodněnou Dyji. Ze střechy je musel zachránit hasiči

Věřili si, nevyšlo to. Dva muži se sobotu odpoledne v terénním vozidle pokusili přebrodit řeku Dyji u obce Slup na Znojemsku. Rozvodněná řeka však auto téměř celé pohltila. Mužům tak nezbylo než na střeše auta čekat na pomoc.

Požár, při kterém loni zemřely tři děti, způsobil elektrický přímotop

Za příčinou požáru, při kterém v Oleksovicích na Znojemsku v březnu loňského roku tragicky zemřely tři malé děti, stál elektrický přímotop. Policisté tak po několika měsících ukončili vyšetřování nešťastné události.

Opilý muž surově napadl svou ženu, zpacifikovala ho až zásahová jednotka

Dlouhodobé spory mezi partnery vygradovaly ve čtvrtek nad ránem v jedné obci na Znojemsku. Muž tam v opilosti napadl svou partnerku. Ta udělala to nejlepší, co mohla - vše druhý den nahlásila na policii.

Pošťačka si nechávala peníze za dobírky pro sebe. Nakradla téměř 50 tisíc

Několik desítek tisíc si v při práci dokázala "obstarat stranou osmatřicetiletá pošťačka ze Znojemska. Žena si totiž nechávala peníze za platby dobírkou. Než na to zaměstnavatel přišel, nakradla téměř 50 tisíc korun.

Muž šel po setmění po špatné straně silnice a bez reflexních prvků, srazilo ho auto

Bez reflexních prvků, ve tmě a ještě po špatné straně silnice. Kombinace těchto faktorů vedla k vážné dopravní nehodě u Miroslavi na Znojemsku. Chodce srazilo auto, s těžkým zraněním skončil v nemocnici.

FOTO: Divocí koně se v Podyjí prohání už půl roku. Na nový domov si zvykli skvěle

Jedenáct divokých koní se už půl roku prohání ve dvou vybraných lokalitách Národního parku Podyjí na Znojemsku. Na 70 hektarech pastvin mají pomáhat s jejich údržbou a chránit před zarůstáním. Odborníci jejich pobyt hodnotí jako přínosný,...

Policisté pátrají po vězni, který se nevrátil z povolené vycházky. Neměl by být nebezpečný

Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po vězni, který se nevrátil z povolené vycházky ze znojemské vesnice. Hledaný Josef Chrástecký je na útěku od soboty.

Při vytrhávání pařezů se na muže převrátil traktor, na místě zemřel

Tragicky skončila údržba rodinné zahrady v Blížkovicích na Znojemsku. Pětašedesátiletý muž se tam na podomácku vyrobeném traktoru snažil vytrhnout ze země pařez. Stroj se však převrátil a přimáčkl řidič k zemi.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.