čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Znojemsko

Řidič trefil policejní auto stojící u zásahu, pět lidí skončilo v nemocnici

Těžko pochopitelný exces předvedl řidič Octavie v úterý krátce po 23. hodině u obce Trnové Pole mezi Pohořelicemi a Znojmem. Čelně totiž narazil do policejního auta, která bylo zaparkováno na okraji silnice a svítilo výstražnými světly.

Policisté si vyšlápli na řidiče autobusů. Jeden nadýchal téměř dvě promile, vezl přitom deset lidí

Policisté nevěřili svým očím. Hned na začátku víkendové akce zaměřené na alkohol za volantem hlavně u řidičů autobusů šokoval policisty ve Znojmě šestačtyřicetiletý šofér jedoucí na tamní lince. Při dechové zkoušce nadýchal 1,80 promile.

FOTO: Hrozivě vypadající nehoda uzavřela silnici na Znojmo. Hasiči vystříhávali ženu z auta

Dlouhých šest hodin zasahovali hasiči v úterý u dopravní nehody na silnici I/53 mezi Pohořelicemi a Znojmem.Museli vyprostit zaklíněnou ženu a poté zastavit unikající naftu z nákladního vozu. Při nehodě se těžce zranili dva lidé.

Opilý a zkouřený řidič předjížděl ve vysoké rychlosti přes plnou čáru, v protisměru zabil ženu ve Fiatu

Policisté prosí veřejnost o pomoc při objasnění tragické dopravní nehody z Citonic na Znojemsku. Sedmadvacetiletý řidič Volva se ve čtvrtek okolo šesté večer ve vysoké rychlosti srazil s malým Fiatem. Padesátiletá žena za volantem zemřela. Podle...

Řidič osobáku srazil dva dělníky pracující u silnice

Osobní vůz v Jamolicích na Znojemsku dnes dopoledne srazil na silnici dva dělníky, kteří tam pracovali, oba skončili v nemocnici. V místě zasahoval záchranářský vrtulník, nehodu policie vyšetřuje.

Oslava narozenin se zvrhla v technopárty pro 700 lidí. Akci museli ukončit až policisté

Podle oslavence to měla být jen běžná narozeninová párty. V kolektivu tedy musel pořadatel být docela oblíbený, protože přijelo na sedm stovek gratulantů. Policisté museli nakonec narozeninovou technopárty v Únanově u Znojma rozehnat.

VIDEO: Hlídka znojemských strážníků rozmluvila ženě pokus o sebevraždu

Hlídce znojemských strážníků se o uplynulém víkendu podařilo rozmluvit zoufalé ženě její pokus o sebevraždu. Hlídka se dozvěděla, že přelezla zábradlí mostu v Přímětické ulici a hodlá nejspíš skočit. Strážníci nakonec navázali se ženou, která...

Znojemští strážníci od pondělí přestanou dávat botičky na auta. Zachovají jen pokuty

Městská policie ve Znojmě přestane řidičům dávat za špatné parkování botičky. Podle vedení města krok, který začne platit od pondělí 3. září neohrozí dodržování parkovacích předpisů vě městě. Má prý naopak strážníkům ušetřit čas pro jiné činnosti.

Tatrovka srazila na kruháči cyklistku, žena na místě zemřela

Dopravní nehodu s tragickým koncem museli v úterý řešit policisté ve Znojmě. Na kruhovém objezdu v Družstevní ulici srazilo těsně pod polednem nákladní auto Tatra cyklistku. Čtyřiatřicetiletá žena bohužel na místě zemřela.

Silnice u Hrádku prošla rekonstrukcí. Nebezpečnou křižovatku nahradil kruhový objezd

Pomoct předcházet častým dopravním nehodám na Znojemsku by měl nový kruhový objezd. Ten spolu s opravami přilehlé silnice dokončili dělníci u obce Hrádek. Práce vyšly na bezmála 50 miliónů.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.