úterý 28. září 2021 Václav

Vyhledávání

Nalezené články: "valosun"

Basketbalistky Valosunu se vrací k názvu KP Brno

Basketbalistky Valosunu Brno po dvanácti letech mění název. Po odchodu titulárního sponzora budou hrát v nadcházející sezoně pod názvem KP Brno 1960. Pátý tým uplynulého ročníku výrazně obměnil kádr, ve kterém zůstaly pouze tři dosavadní hráčky. ...

Brno chce ukončit sérii proher

úterý, 25. listopadu 2014, 17:13Ostatní sporty

Brno chce ukončit sérii proher

Brno ve středu hostí Energii Toruň se svou bývalou hráčkou Terezou Peckovou a pokusí se utnout sérii osmi porážek. Basketbalistky IMOSu Brno zůstaly jediným týmem ve skupině B, který ještě nezvítězil.

Basketbalistky touží hrát s Fenerbahce vyrovnanou partii

Basketbalistky IMOSu Brno ve středu přivítají v domácí premiéře v Evropské lize poraženého finalistu minulého ročníku Fenerbahce Istanbul a s favoritem chtějí hrát vyrovnanou partii. První utkání minulou středu ve francouzském Bourges mladý brněnský...

Basketbalistky USK vyhrály po boji i druhé finále v Brně

Basketbalistky ZVVZ USK Praha vyhrály ve středu v druhém finále ligy v Brně nad domácím IMOSem 61:49 a v sérii na tři vítězství vedou 2:0. O obhajobě titulu mohou rozhodnout v pátek ve třetím finále, které je na programu v Praze od sedmi hodin večer.

Basketbalistky IMOSu jsou opět ve finále ligy

Po dvacáté v řadě nebudou chybět basketbalistky brněnského IMOSu ve finále tuzemské ligy. K postupu jim stačily tři zápasy, ve kterých jednoznačně přehrály další brněnský tým - Valosun, tentokrát poměrem 67:50.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "valosun"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "valosun"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.