pátek 30. října 2020 Tadeáš

Vyhledávání

Nalezené články: "tunel hlinky"

O víkendu se uzavře Žabovřeská ve směru na Svitavy. Řidiči neprojedou ani Královopolským tunelem

Brněnské řidiče čeká o víkendu významná uzavírka. O víkendu 17. a 18. října uzavřou silničáři Žabovřeskou ulici ve směru na Svitavy. Zavřený zůstane i tunel Hlinky, řidiči tak nebudou moci jet ve směru od Pisáreckého tunelu na Žabovřeskou. Objízdná...

Brněnské tunely čeká během října čištění, v noci jimi řidiči neprojedou

Od prvního do čtvrtého října dojde k první uzavírce brněnských tunelů kvůli jejich čištění, nejdříve se údržbáři pustí do tunelu Hlinky. Objízdnou trasu ukáže řidičům dopravní značení.

Plánovaná oprava Pisáreckého tunelu startuje

Jak jsme již informovali, od pátku 9. ledna 2015 od 5.00 hodin do soboty 28. února 2015 bude z důvodu opravy technologického zařízení úplně či částečně uzavřen Pisárecký tunel. Ve vymezených dnech se také zcela uzavře tunel Hlinky. Přestože byla...

Omezení provozu v tunelech Pisárky a Hlinky

informace o dopravě pro nadcházející dny pro všechny řidiče projíždějící Pisáreckým tunelem, kde provoz bude částečně nebo úplně omezen dle následujícího harmonogramu.

Brněnské komunikace se postarají o tunely. Za 250 milionů

O brněnské silniční tunely se bude i nadále starat městská společnost Brněnské komunikace, která vyhrála výběrové řízení na zakázku za 249,5 milionu korun. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) s ní uzavřela smlouvu na dalších pět let.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tunel hlinky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "tunel hlinky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.