čtvrtek 21. října 2021 Brigita

Vyhledávání

Nalezené články: "klokan"

Babička se válela pokálená a opilá v křoví, batole muselo do Klokánku

V noční můru se změnil dvouletému chlapečkovi pobyt v pasohláveckém kempu, kam jej vzali na prázdniny jeho prarodiče. Výlet si příbuzní rozhodli zpestřit alkoholem, po jehož konzumaci nebyli schopní se postarat o vnoučka a také si řekli o pozornost...

Hodonínská zoo vítá vylíhnuté chameleony i malé klokánky

Jaro v hodonínské zoologické zahradě už je v plném proudu, a návštěvníci se tak mohou těšit na nové přírůstky. Z vaků začali vylézat malí klokani obrovští, z vajíček se líhnou chameleonci a lákadlem zůstávají také loňská mláďata.

Brněnská zoo vítá malé klokánky, začali vylézat z vaků

V brněnské expozici klokanů to žije. Z vaků poprvé vykoukla už tři loňská mláďata, zatímco jedno na své samostatné skoky ještě čeká. V nejbližších dnech dostanou přírůstky vlastní čipy.

Obrovská radost v zoo. Narodilo se mládě vzácné pouštní antilopy

Obrovská radost zavládla v hodonické zoologické zahradě, kde se narodilo mládě adaxe núbijského. Malé pouštní antilopě, která patří mezi ohrožené druhy, se daří zatím dobře. Je v pořádku a užívá si péči starostlivé maminky.

Otevřou zoologické zahrady, v Brně lákají na přírůstky

Na rozvolňující se opatření zareagovaly také zoologické zahrady na jižní Moravě. Od pondělí se mohou návštěvníci vydat do Brna, Vyškova i Hodonína.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "klokan"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "klokan"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.