neděle 31. května 2020 Kamila

Vyhledávání

Nalezené články: "jídelny"

Lidé přispěli do sbírky brněnského magistrátu desítky tisíc korun. Za peníze vaří kuchařky obědy pro lidi v nouzi

Brno spustilo na konci března veřejnou sbírku, jejímž cílem je zmírnit následky pandemie virové nemoci COVID-19. Už nyní míří část peněz na obědy, které pro lidi v nouzi vaří v magistrátní jídelně.

Vláda zavírá restaurace a obchody, otevřené zůstanou potraviny a lékárny

Vláda s platností dnes od 6:00 zcela zavírá obchody a restaurace, výjimky dostanou kromě potravin a lékáren další obchody se zbožím denní potřeby. Opatření je součástí snahy zpomalit nástup epidemie Covid-19.

Studenti vysokých škol v soutěži MUNISS navrhnou řešení zanedbaných lokalit v Brně

Unikátní soutěž MUNISS je postavená na spolupráci vedení města a brněnských vysokoškolských studentů. Tématem na příští rok je oživení tzv. brownfieldů, neboli zanedbaných lokalit. Nejlepší týmy si rozdělí sto tisíc korun.

Dětský domov byl něco úplně jiného, tady jsme doma, říkají mladí lidé, kteří díky projektu bydlí ve společném bydlení s brněnskými studenty

Projekt Masarykovy univerzity Symbios nabízí sdílené bydlení mladým lidem pocházejícím z dětských domovů a vysokoškolským studentům. Do osmi bytů na Křenové ulici šestnáct účastníků projektu stěhovalo postupně od 4. července. V každém bytě teď žije...

FOTO: Silné bouřky zaměstnaly jihomoravské hasiče

Jižní Moravu zasáhly ve středu večer a v noci silné bouřky. Zatímco v Brně pouze mírně kapalo, například na Vyškovsku nebo Tišnovsku způsobila průtrž mračen místním obyvatelům problémy. Hasiči nejčastěji odčerpávali zatopené sklepy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jídelny"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "jídelny"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.