pátek 22. října 2021 Sabina

Vyhledávání

Nalezené články: "alkohol za volantem"

Policisté nachytali během hodiny čtyři opilé řidiče, žena nadýchala skoro jednu a půl promile

Během hodiny policisté objevili hned čtyři řidiče s alkoholem v krvi. Po prodlouženém víkendu se ráno zaměřili na alkohol za volantem a u tří mužů a jedné ženy byl test na alkohol skutečně pozitivní. Žena nadýchala v ranních hodinách dokonce 1,4...

Z tunningového festivalu si zloděj odvezl mobilní latrínu

Policisté mají před sebou kuriozní případ. Z tunningového festivalu aut a motorek zmizela přenosná toaleta. Bizarním lupem si zloděj přišel k záchodu za 25 tisíc. Krom ukradené latríny policisté řešili i alkohol za volantem.

VIDEO: Opilí, bez řidičáku i technické ujížděli policejní hlídce. Z auta je policisté dostali až po vytažení služební zbraně

Jednadvacetiletý mladík s o rok starším kamarádem brázdili minulý týden brněnské silnice. Po půlnoci si podezřelého automobilu všimla policejní hlídka, které se mladíky po nevydařeném úprku, podařilo chytnout.

Kopnul do sebe pět panáků vodky a sedl za volant. Řidič po nehodě nadýchal téměř tři promile

Alkohol za volantem se nevyplácí. Šestačtyřicetiletý řidič vypil před usednutím za volant nejméně pět panáků vodky, poté při odbočování na křižovatce narazil do auta jiné řidičky. Nadýchal téměř 3 promile.

Policisté na jižní Moravě kontrolovali řidiče a rozdávali nealko pivo

Hned na několika místech jižní Moravy kontrolovali policisté řidiče aut. Zaměřili se především na alkohol za volantem. Zvláštností policejní akce Řídím, piju nealko byl dáreček, který obdržel každý střízlivý řidič - plechovka nealkoholického piva.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "alkohol za volantem"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "alkohol za volantem"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.