strážníci
KrimiFOTO: Opilý řidič poslal na Konopné v Brně auto mezi koleje. Nemohl vyjet, tak zamkl a šel domů
Velmi netradičně zaparkoval svoje auto v noci na úterý řidič v Konopné ulici v brněnském Komárově. Opilý muž nezvládl řízení a poslal svůj stroj mezi koleje. Auto zapadlo takovým způsobem, že už s ním řidič nedokázal ojet. Tak ho zamkl a odešel.
KrimiVIDEO: Mladík demoloval zábrany u testovacího stanu a zmlátil svědka, který ho napomenul. Koronavirus je jen silnější chřipka, hájil se
Nepochopitelný případ ničení důležitého zařízení řešili ve středu večer brněnští strážníci. Třiadvacetiletý mladík se totiž snažil zničit koridor vedoucí k testovacímu stanu, který před Fakultní nemocnicí v Brně postavili kvůli testování občanů na nakažení koronavirem. Poté dokonce zmlátil muže, který ho napomenul.
KrimiLinka 156 je v Brně přetížená. Lidé například žalují na své sousedy, že kouří na balkoně bez roušky
Mimořádný nápor zažívá od čtvrtka tísňová linka 156. Obecné dotazy na podmínky všeobecné karantény, provoz obchodů a dočasné zrušení modrých zón ještě umocnila povinnost nosit roušky na veřejnosti. Provoz na lince narostl o polovinu a prakticky po každém ukončeném hovoru přes den bezprostředně následuje další telefonát. Nad některými ovšem zůstává rozum stát.
KrimiMuž v Brně porušil karanténu, kterou mu nařídil lékař. Strážníci ho našli opilého v trávě, jeden z nich je nyní v karanténě
Muž v Brně včera porušil karanténu, kterou mu nařídil lékař. Strážníci ho našli ve čtvrti Štýřice, kde ležel silně opilí na trávníku vedle cesty. Hlídka muže předala záchranářům, kteří ho odvezli do nemocnice. Strážník, který manipuloval s jeho dokumenty, je nyní v karanténě.
SpolečnostMěstská policie zavírá budovu na Křenové, strážníci zavádí opatření proti šíření nákazy koronavirem
Městská policie zavírá přestupkové oddělení pro veřejnost kvůli zamezení šíření nákazy koronavirem. Uzavřená bude celá budova na Křenové, aktuální informace zájemci najdou na jejich webu.
SpolečnostBrněnští strážníci letos šestým rokem vyrazili na Akci Jehla, z ulic odstranili 250 stříkaček
Strážníci městské policie se už pošesté jako každý rok vypravili do ulic sbírat injekční stříkačky, které by mohly ohrozit obyvatele Brna. Akce Jehla má svoji tradici již od roku 2015, kdy brněnští strážníci tuto událost iniciovali společně s pražskými kolegy. Díky teplému počasí letos mohou vyrazit hned dvakrát ještě před velikonočními prázdninami.
KrimiŽena si při záchvatu v centru Brna poranila hlavu, pomohl jí strážník v civilu i hlídka ve službě
Strážníci poskytli první pomoc ženě, která si v pátek na Josefské ulici v Brně poranila při epileptickém záchvatu hlavu. U zraněné byl nejrychleji strážník v civilu, který jí poskytl první pomoc. Za krátko dorazila na pomoc i hlídka ve službě. Ženu pak společně předali záchranné službě.
KrimiAgresivní pacient v brněnské nemocnici vybízel strážníky k souboji, ti ho odvezli na záchytku
Hlídka městské policie musela do brněnské nemocnice jet zasáhnout poté, co si agresivní pacient odmítl nechat ošetřit zranění a začal usilovně bojovat i proti převozu na záchytnou stanici. Strážníky vyzýval k souboji a na jednoho z nich se dokonce pokusil zaútočit. Záchytka ho ale neminula.
KrimiPolicisté dopadli muže, který v Brně masturboval u školy
Brněnští strážníci dopadli během chvíle muže, který se měl sexuálně ukájet v blízkosti školy v západní části Brna. Na případ je upozornili svědci mužova chování, ten nakonec v péči státních policistů.
KrimiŽena v Brně se děsila obří veverky, strážníci z domu vyprovodili zrzavou kočku
Jak moc dokáže vyděsit cizí zvíře v domě se přesvědčila žena v Žabovřeskách. Strachem bez sebe volala dnes ve čtyři hodiny tísňovou linku, která jí měla pomoci od obrovské veverky. Po příjezdu odchytové služby strážník v patře našel naježenou zrzavou kočku, která dům okamžitě opustila.









