úterý 31. března 2020 Kvido

VIDEO: Mladík demoloval zábrany u testovacího stanu a zmlátil svědka, který ho napomenul. Koronavirus je jen silnější chřipka, hájil se

Nepochopitelný případ ničení důležitého zařízení řešili ve středu večer brněnští strážníci. Třiadvacetiletý mladík se totiž snažil zničit koridor vedoucí k testovacímu stanu, který před Fakultní nemocnicí v Brně postavili kvůli testování občanů na nakažení koronavirem. Poté dokonce zmlátil muže, který ho napomenul.

Šestapadesátiletý svědek viděl mladíkovo řádění a napomenul ho. Tím však na se přivolal jeho zlobu. Mladík ho začal mlátit pěstmi a na několika místech ho poranil do krve.

Přivolaní strážníci útočníka zadrželi. Sdělil jim, že  protestuje proti státu, médiím a jejich manipulaci s lidmi, protože koronavirus je podle něj jen silnější chřipka.

„Strážníci vyhodnotili situaci jako možný trestný čin a podezřelého předali Policii České republiky. Zraněného ošetřili, šrámy mu vydezinfikovali a nabídli i přivolání lékaře, což ovšem odmítl," uzavřel mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo6 čtenářů

Foto MP Brno

Štítky fakultní nemocnice brno, fn brno, vandal, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Oldrich Slezak

Tak doufám že to dopadne tak aby toho do konce svého života litoval a ne jen zase ty ty ty a můžeš jít zase napadat lidi ????

sobota, 21. března 2020, 16:09

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.