sobota 15. srpna 2020 Hana

Žena v Brně se děsila obří veverky, strážníci z domu vyprovodili zrzavou kočku

Jak moc dokáže vyděsit cizí zvíře v domě se přesvědčila žena v Žabovřeskách. Strachem bez sebe volala dnes ve čtyři hodiny tísňovou linku, která jí měla pomoci od obrovské veverky. Po příjezdu odchytové služby strážník v patře našel naježenou zrzavou kočku, která dům okamžitě opustila.

Okolo čtvrté hodiny ráno dostali strážníci kuriozní hlášení. Naprosto vyděšená žena volala na tísňovou linku a omlouvala se, že strachem nemůže ani mluvit. Do domu jí prý vniklo rozměrné zvíře, které prý vyběhlo do patra a ukrylo se tam. Žena stvoření popsala jako obrovskou veverku, ale jistá si druhem zvířete nebyla. 

Její strach byl natolik veliký, že se neodvážila dům prozkoumat, a tak hledala pomoc u policie. Nemá prý ve svém okolí nikoho, na koho se mohla obrátit, zvolila proto tísňovou linku. Strážníkům bylo jasné, že je žena velmi rozrušená, proto se vydali za nešťastnicí domů. 

Strážník odchytové služby přijel do Žabovřesk, kde se údajné noční hrůzy udály. Jakmile otevřel dveře, mrštně z nich vyběhla rezavá kočka a utekla pryč. 

„Vděčná žena několikrát poděkovala a strážník se s ní rozloučil.“ uzavřel případ mluvčí městské policie Jakub Ghanem.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky Brno, kočka, veverka, strážníci, odchytová služba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.