úterý 29. září 2020 Michal

Zbrojovce v utkání proti Maltě došli gólmani. Do brány musel trenér a vychytal nulu

Brněnský Zbrojovka je současně na soustředění na Maltě, kde odehráli přípravné utkání proti místnímu týmu Balzan FC. Vzhledem ke zraněním dvou brněnských brankářů musel do brány trenér Martin Doležal, který nepustil ani jeden gól a zápas skončil remízou.

Sestava složená z mladých hráčů a trenérem v bráně

Do posledního zápasu na soustředění poslal trenér Machálek mladé hráče, kteří do hry ještě tak nezasáhli. Kromě mladých hráčů však musel na hřiště poslat také člena trenérského týmu Martina Doležala, který musel zaskočit za oba zraněné gólmany brněnského týmu. Trenér Martin Doležal tak zavzpomínal na to, jaké je to být v bráně Zbrojovky. 

Největší šanci zápasu měl Růsek, který trefil břevno

Balzan FC hraje už posledních šest let předkolo Evropské ligy a hráli výbornou obranu, kterou bylo těžké překonat. Šumbera měl dvě větší šance, ale bohužel neúspěšné. I maltský celek chtěl ukázat své kvality a Doležal se musel postarat o velkou šanci domácího celku. 

Do druhé poloviny poslal maltský tým kompletně novou jedenáctku. Kouč Machálek také učinil nějaké změny v týmu. Největší šance pro Zbrojovku se vyklubala krátce po zahájení hry, když Růsek, pro kterého to byl první zápas v této přípravě, trefil břevno. 

I s trenérem v bráně Zbrojovka proti místnímu týmu uhrála remízu

Během zápasu se Zbrojovce povedlo rozjet pár pěkných šancí, ale maltský gólman Mintoff se o všechny postaral. Stejně s přehledem si vedl také hrající trenér Doležal, který nehodlal pustit míč za svá záda. 

I s trenérem v bráně Zbrojovka uhrála s maltským týmem remízu. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo6 čtenářů

Autoři | Foto FC Zbrojovka Brno

Štítky Zbrojovka, přípravné utkání, trenér, brána, gólman

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.