úterý 27. července 2021 Věroslav

Dominik Hok

Dominik Hok » Články

Jihomoravští hasiči loni vyjížděli v průměru každých 29 minut a zachránili téměř dva tisíce osob a zvířat

V roce 2019 evidují 12 106 událostí, z toho se nejčastěji jedná o technické zásahy a dopravní nehody. Loni bylo nejméně zraněných a usmrcených u požárů za posledních dvanáct let. Mimo jiné vydali také zajímavosti spojené s jejich prací.

Opilce strhl zastavující vlak mezi nástupiště a kolej, vyvázl jen s oděrkami

Během včerejšího večera dostal strojvedoucí při zastavování vlaku nepříjemnou zprávu. Údajně prý někdo spadl pod vlak. Podle svědku se opilý muž chtěl opřít o zastavující vlak a ten ho strhl mezi koleje a nástupiště. Vyvázl jen s oděrkami.

POČASÍ NA ČTVRTEK: Během dne budou přibývat mráčky, teplota okolo osmičky

Ráno bude polojasno až oblačno, místy i skoro jasno. Během dne bude přibývat oblačnost, od západu i občasný déšť. Nejvyšší odpolední teplota osm stupňů.

Muž porušil zákaz pobytu kvůli sázce v trafice, přistihli ho brněnští strážníci

Při večerní kontrole brněnští strážníci narazili na čtyřiatřicetiletého muže o kterém věděli, že má v této lokalitě zákaz pobytu. Muž na vysvětlenou hlídce řekl, že si šel vsadit do trafiky.

Netradiční Valentýn? FN Brno obdaruje zamilované páry při odběru

Fakultní nemocnice Brno (FN Brno) nabízí zamilovaným párům netradiční pojetí dne svatého Valentýna. Pokud kdokoliv přijde v den svatého Valentýna darovat krev se svou drahou polovičkou, tak obdrží malou pozornost.

VIDEO: Dělníci u paneláku v Šumavské ulici našli nevybuchlou munici z druhé světové války

Dělníci během prací ve vnitrobloku domu v Šumavské ulici narazili na zakopanou munici. Policejní pyrotechnik potvrdil, že se jedná o třináct pancéřových pěstí a devět ručních granátů.

Cenu města Brna získala zpěvačka Eva Pilarová a trenér Komety Libor Zábranský

Během včerejšího večera brněnská primátorka Markéta Vaňková ocenila patnáct osobností. Mezi nimi byli například zpěvačka Eva Pilarová, majitel a trenér Komety Libor Zábranský a ředitel Městského divadla Brno Stanislav Moša.

POČASÍ NA STŘEDU: Stále bude foukat silný vítr, teploty se budou zdržovat u osmičky

Ráno proměnlivá oblačnost, ojediněle i sněhové přeháňky. Nejvyšší odpolední teploty až osm stupňů. Nárazy větru mohou dosahovat až k sedmdesátce kilometrů za hodinu.

Nepoctivá pošťačka objednávala na dobírku zlaté cihly. Na poště obsah vytáhla a balík odeslala zpět

Zlaté cihličky, bimetálové mince, zlaté medaile a investiční zlato. Takové a další cennosti objednávala pod smyšlenou identitou pošťačka na Brněnsku na dobírku. Nepoctivě využila svého postavení, obsah vytáhla a balík odeslala zpět jako...

Obě brněnské fakultní nemocnice vyhlásily ode dneška zákaz návštěv

Chřipková epidemie zapříčinila ode dneška zákaz návštěv nejen v nemocnici u sv. Anny, ale také ve Fakultní nemocnici Brno (FN Brno). V Brně je 2302 nemocných na sto tisíc obyvatel, což překonalo hranici epidemie.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.