pondělí 16. prosince 2019 Albína

David Zouhar

David Zouhar » Články

Na Tomkově náměstí se srazilo auto s tramvají

Provoz na frekventované křižovatce na Tomkově náměstí na severu Brna zkomplikovala ve středu ráno dopravní nehoda. Střetla se tam tramvaj s odbočujícím osobním autem.

Podnapilá žena chtěla vyskočit z okna

středa, 30. dubna 2014, 10:17Krimi

Podnapilá žena chtěla vyskočit z okna

Těžkou práci měli v úterý odpoledne brněnští policisté s osmapadesátiletou ženou. Brňanka jim telefonicky sdělila, že ji fyzicky i psychicky napadá její přítel. Z jejího hlasu přitom bylo znát, že je pod vlivem alkoholu.

Hasiči evakuovali z domu v ulici Hlinky osmnáct lidí

Podezřelý zápach v jednom z bytů v domě v ulici Hlinky v centru Brna prověřovali v úterý před sedmou hodinou večerní jihomoravští hasiči. Při kontrole našli v místnostech větší množství plastových barelů s neznámým roztokem.

Strážníka nařkl z opilosti, sám nadýchal přes jedno promile

Hlasitou hudbu si v noci na úterý pouštěl ve svém bytě ve Wollmanově ulici v brněnské Bystrci devatenáctiletý mladík. Protože hluk obtěžoval sousedy, zavolali na něj strážníky.

Brňané zarecitují své básně v Uličce Václava Havla

Rýmy se budou ve čtvrtek od pěti hodin večer linout Uličkou Václava Havla ve středu Brna. Divadlo Husa na provázku a Nakladatelství Větrné mlýny tam pořádají literárně-milostné odpoledne.

VIP lístky na koncert Saragossa band jsou téměř vyprodané

Tři týdny prodávají organizátoři vstupenky na červnový koncert Saragossa band v Nitře a už jim zbývá minimum VIP lístků. Návštěvníky osmadvacátého června v nitranském amfiteátru pobaví od pěti hodin odpoledne také diskoshow rádia Anténa.

Je čas, aby naše škola vyhrála Miss Majáles, říká kandidátka z Vysokého učení technického

Kvalitní společnost, humor, jídlo a pití má ráda čtyřiadvacetiletá studentka pátého ročníku účetnictví a finančního řízení podniku Fakulty podnikatelské Vysokého učení technického Martina Pospíšilová. Studentka z Němčic u Holešova na Kroměřížsku...

Odborníci zhodnotí deset let České republiky v Evropské unii

Akademický i politicko-ekonomický pohled na deset let členství České republiky v Evropské unii nabídne konference, která se koná v úterý v devět hodin ráno v aule Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Joštově ulici v centru Brna.

Internetem se šíří nové podvodné e-maily. Jejich příloha zaviruje počítač

Dlužíte nám peníze, ale pohledávku za vás uhradíme v plné výši. Podrobnosti se dozvíte v příloze. Tuto zprávu poslali v pondělí tisícům Brňanů zatím neznámí pachatelé. Pokud lidé soubor v příloze rozkliknou, spustí se virus.

Mladík okradl důchodkyni, aby měl na drogy

pondělí, 28. dubna 2014, 09:49Krimi

Mladík okradl důchodkyni, aby měl na drogy

Budoucnost si za tři sta korun chtěla jedno dubnové páteční odpoledne nechat předpovědět čtyřiaosmdesátiletá žena. Ještě než došla k věštkyni, přepadl ji v průchodu domu v centru Brna devatenáctiletý muž v bílé mikině.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.