středa 11. prosince 2019 Dana

David Zouhar

David Zouhar » Články

Na kolejích ve Vinařské ulici hořelo

pondělí, 5. května 2014, 09:47Krimi

Na kolejích ve Vinařské ulici hořelo

Přes tři sta lidí museli evakuovat hasiči v pondělí ráno z vysokoškolských kolejí ve Vinařské ulici v centru Brna. Dalších šest musely jednotky z budovy kvůli požáru vynést.

Muž kradl na stavbě, i když je v podmínce

neděle, 4. května 2014, 14:13Krimi

Muž kradl na stavbě, i když je v podmínce

Tři ruční pily a vrtačku si chtěl v pátek odpoledne z rekonstruovaného domu v ulici Dornych ve středu Brna odnést pětapadesátiletý muž. Když s nářadím odcházel, všimli si ho na pavlači dělníci.

Podomní prodejce zastihli strážníci ještě v domě

Nové smlouvy o poskytování služeb energetické společnosti údajně v pátek dopoledne nabízeli nájemníkům v ulici Marie Kudeříkové v brněnských Židenicích dva mladíci. Podomní nabídka služeb a zboží je přitom v Brně zakázaná

Strážníci se zaměřili na potírání prostituce v Brně

Pětasedmdesátkrát přistihli v Králově Poli brněnští strážníci za uplynulý rok a půl devětadvacetiletou ženu při nabízení sexu za peníze. Naposledy jí udělili tisícikorunovou pokutu ve čtvrtek večer.

Strážníci nemohli probudit svlečenou ženu

pátek, 2. května 2014, 16:13Krimi

Strážníci nemohli probudit svlečenou ženu

Ani troubení aut projíždějících kolem zastávky Maloměřický most v Brně neprobralo v noci na pátek šestadvacetiletou ženu. Jedna z řidiček strážníkům oznámila, že dívka leží na místě nahá a nehýbe se.

Opilá žena seděla na kolejích, pak si mezi ně lehla

Záchranáři a policisté spěchali ve středu před šestou hodinou večerní k železniční trati mezi Rousínovem a Komořany na Vyškovsku. V kolejišti tam seděla dvaačtyřicetiletá žena. Když se začal blížit rychlík z Brna, zamávala a lehla si mezi koleje...

Alkohol jsem nepil, hájil se zdrogovaný řidič

Přes jedno promile alkoholu v krvi naměřili na konci dubna policisté v ulici Tuřanka v brněnských Tuřancech třicetiletému Brňanovi. Řidič se ale hájil tím, že nic nepil a pozitivní výsledek způsobila žvýkačka

Žena sušila prádlo. Sousedka jí ho přivřela do balkonových dveří

Kuriózní sousedský spor řešili ve čtvrtek v brněnských Židenicích strážníci. Jedna z nájemnic domu tam dělá dlouhodobě naschvály padesátileté ženě. Nereaguje ani na snahy o rozhovor, kterým by se vše vysvětlilo.

Chci stmelit studenty Vysokého učení technického, říká kandidát na Krále Majálesu

Loni pomáhal kandidátovi na Krále Majálesu, letos se jím chce dvaadvacetiletý student čtvrtého ročníku pozemního stavitelství Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně stát sám. Ondřej Porwisz z Ostravy je v internetovém hlasování zatím...

Studenti zabojují o pálku Forresta Gumpa

Turnaj ve stolním tenise připravili studenti Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Dvojice složené z muže a ženy zabojují o vítězství v úterý v tělocvičně ve Vinařské ulici v centru Brna.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.